Author Archives: Кочарян Сурен

About Кочарян Сурен

співкоординатор Харківського ЄвроМайдану, член Правління ГО "Інформаційно-аналітичний центр Євро Харків", редактор інформаційно-аналітичного сайту euro.kharkiv.ua

Жодного голосу московському царю з України

2018-03-18

Об’єднані сили націоналістів ‒ “Свобода”, “Правий сектор”, “Національний корпус” ‒ не допустять в Україні голосування за президента Московії. Пікет у Харкові відбудеться біля консульства РФ (вул. Максиміліанівська, 22). Дата: 18.03.2018. Час: 8-00 – 20-00.

18 березня 2018 року на Московії обиратимуть президента, точніше ‒ переобиратимуть на новий термін Владіміра Путіна. У цей день ‒ в четверту річницю анексії Криму ‒ в дипломатичних представництвах держави-агресора в Україні (у Києві, Харкові, Одесі та Львові) з 8:00 до 20:00 Москва планує провести голосування, а люди з паспортами РФ, які тимчасово перебувають в Україні, ‒ взяти участь у цьому фарсі.

Українські націоналісти вважають це неприпустимим з позицій здорового глузду і моралі, адже Кремль проводитиме так звані вибори свого президента також на території анексованого Криму та окупованого Донбасу. Саме тому українські націоналісти не допустять в Україні голосування за президента Московії.

В Україні агресор не повинен отримати жодного голосу на виборах президента Московії! Якщо цього не розуміє тимчасова влада України ‒ то саме ми, українські патріоти, прийдемо і проконтролюємо, щоби цього дня ніхто не потрапив до дипломатичних установ Московщини. Кремлівських виборців чекатимуть заблоковані будівлі та “коридор ганьби”.

Для всіх очевидно: кожен, хто голосує, підтримує загарбання українських земель.

Закликаємо українців приєднуватись і не допустити ганебного для України голосування!

Початок ‒ 8:00. Тривалість ‒ 12 годин (до закриття виборчих дільниць). Біля всіх дипустанов Московії в Україні.

Джерело: https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=935788379909414&id=198680070286919

Подія: https://www.facebook.com/events/579264009093097/?ti=cl

Жоден виборець хуйла у Харкові не пройшов.
І на завершення найчудовіша пісня усіх часів та народів – путін #хуйло
#ВыборыПутина в Україні не відбулися дякуючи співпраці правих сил та поліції.

А пустите прагаласавать, 100 гривень дам!
Не пускают, наверное Сорос больше заплатил :(
А вообще во всём Америка виновата!
Ось так американці нами управляють у Харкові 18.01.2018 року десь о половині п’ятого.
#ВыборыПутина

Харків, поруч з Мордор-стойбищем, 18.03.2018 р. 12:00-12:20 Раніше воно звалось Генеральное консульство России в Харькове.

Лежить покинутий #хуйло край дороги
Видно руки, видно ноги, видно роги
P.S. Поліція жалкується що без судової довідки не може здати в морг, просить кого не будь куди не будь забрати.

Закінчуючи тему #хуйло #ВыборыПутина у Харкові 18 березня 2018 року розміщую цей фотоальбом на пам’ять.
Непускання виборців хутіна у Харкові

Вибори на крові! Жодного голосу московському царю!
На пікеті біля генерального консульства РФ. Харків, 18.03.2018.

Харків-це Україна, від Діда й до кожного сина !!!

Найбільша теренова гра України “Гурби-Антонівці”

FB_IMG_1521199635867

Розпочалось зголошення на найбільшу в Україні Теренова гра “Гурби-Антонівці”.

Що це?

“Гурби-Антонівці” – це найбільша щорічна теренова гра для молоді зі всієї України. Протягом трьох діб близько 400 учасників живуть в лісі та відтворюють партизанську боротьбу на місці найбільшого бою УПА проти НКВС, змагаються за перемогу та набувають неоціненний досвід командної роботи та поводження в екстремальний умовах.

Для кого?
Для хлопців і дівчат 18-29 років з усієї України, для тих, хто готовий прожити 60 годин у лісі.
Коли?
28 квітня — 01 травня 2018 року.
Де?
Лісовий масив біля села Антонівці, Тернопільcька область
А що там буде?
Гра відбувається у лісі площею 20 км² та триває 3 доби без перерви, часто найцікавіші події розгортаються саме вночі. За перемогу змагаються 2 курені – “Вовки” та “Леви”. А “життя” учасника – це нарукавна пов’язка. Перемогти – означає здобути найбільшу кількість балів: “вбити” якомога більше суперників, знайти ворожий штаб з прапором та втримати свій. “Вбити” – означає зірвати нарукавну пов’язку гравця у бої, застосовуючи лише прийоми боротьби, без прямих ударів.
Щороку на гру приїжджає декілька сотень юнаків та дівчат із всієї України. Учасники ночують без наметів, організованого харчування немає.
Скільки коштує участь?
Безкоштовно.
Хто організовує табір?
Молодіжний Націоналістичний Конгрес – МНК, Мiнiстерство молоді та спорту України.

⭕️Реєструйся: http://gurby.org.ua/
⭕️Сторінка FB: https://www.facebook.com/gurby.org.ua/

Добровольцям АТО офіційний статус

2018-03-13-dobrovolec

У вівторок, 13 бeрeзня, у прес-центрі “KharkivToday” о 14-00 відбудеться прeс-конференція на тему: “Добровольцям АТО офіційний статус”.

Спікери донесуть ідею нeобхідності надання правового статусу добровольцям, які нe увійшли до складу НГУ, МВС, ЗСУ;більш дeтально ознайомлять з самою процeдурою, а також з досвідом інших областeй, які вжe ухвалили данe рішeння.

Нагадуємо, що 23 червня 2016 року депутати Харківської обласної ради проголосували за звернення до Кабміну та Верховної Ради щодо оформлення на законодавчому рівні правового статусу добровольців, які брали безпосередню участь у бойових діях у зоні антитерористичної операції.
На даний час рішення про статус добровольців на державному рівні не прийнято. Про цe та іншe розкажуть спікeри під час прeс-конфeрeнції.

Джерело: https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1851705114880620&id=1559763380741463

День Добровольця. Річниця оборони Римарської

2018-03-14Друзі, запрошуємо вас вже у цю середу, 14 березня, о 18-00 відвідати захід, присвячений Дню Добровольця та річниці Оборони Римарської. Організатор – Національний Корпус Харків. Бій на вулиці Римарській 14 березня по факту є першим збройним протистоянням в російсько-українській війні. Це був один з небагатьох випадків, коли українці виступили не в ролі “тєрпіл”, а дали гідну відсіч сепаратизму.
Continue reading

“Хто є для нас Тарас Шевченко?”. Сьомий концерт-звіт театру народної музики України «ОБЕРЕГИ»

2018-03-12

12 березня 2018 року о 18-00 в Центрі культури Київського району (вул. Скрипника, 7) відбудеться сьомий концерт-звіт лауреата міжнародних конкурсів і фестивалів,  міського театру народної музики України «ОБЕРЕГИ» “Хто є для нас Тарас Шевченко?”, присвячений 204-річчю Кобзаря та 25-ти річчю відомого музичного колективу.

У програмі:
ПІСНІ СЛОБОЖАНЩИНИ; УКРАЇНСЬКА СИМФОНІЯ (1791 р. Перша частина. Музика Ернеста Ванжури); СПИ, ТАРАСЕ, БАТЬКУ РІДНИЙ… (Народна пісня-псальма, Кубанський варіант); ЗА НЕЇ ГОСПОДА МОЛІТЬ… (Рідницьке суголосся-кантата, Поезія Т. Шевченка, музика Г. Колядника); ЗОРЕ МОЯ, ВЕЧІРНЯЯ… (Поезія Т. Шевченка, народний варіант); ЗЕЛЕНЕНЬКИЙ БАРВІНОЧКУ… (Улюблена пісня поета); НАД ДНІПРОВОЮ САГОЮ… (Поезія Т. Шевченка, музика Г. Колядника); СИЗИЙ ГОЛУБОЧКУ… (Невідомий автор XVII століття); ТАМ ДЕ ЯТРАНЬ КРУТО В’ЄТЬСЯ… (Поезія А. Шашкевича, народний варіант); БЕРЕЗНЯНКА (Концертні варіації для цимбалів у супроводі оркестру); НЕ ОДНАКОВО МЕНІ… (Поезія Т. Шевченка, музика Г. Колядника)

Фольклорист театру – заслужений діяч мистецтв України
Віра Осадча.
Диригент оркестру – лауреат міжнародних фестивалів
Сергій Орач.
Хормейстер програми – лауреат міжнародних фестивалів
Михайло Когутич.
Програму веде заслужений працівник культури України,
поет Віктор Бойко.
Художній керівник театру – заслужений діяч мистецтв України, композитор Юрій Алжнєв.

Джерело: https://www.facebook.com/story.php?story_fbid=1683506581715744&id=100001692542235&soft=notifications

Лекція “Невідомий Кобзар Т.Г.Шевченко”

2018-03-07-

Вже завтра, 7 березня 2018 року, о 17-00 відбудеться лекція “Невідомий Кобзар Т.Г.Шевченко” від ідеологічного референта “Національного Корпусу” Харків та лектора Вадима Герасименко.
Також на вас чекає декламація віршів Кобзаря та невеликі подарунки для тих, хто приймає участь.

пл.Свободи 8, 201 (офіс “Національного Корпусу” Харків)
07.03.18
⏱ 17:00
+380 93 845 21 02

Подія: https://www.facebook.com/events/1588424927919590/

Соціальна вечірка «Медіамісто»

2018-03-08

Назрів час поспілкуватися! Комфортно та невимушено, як взагалі ми це робимо в Накипіло.
Поговорімо про громадські ініціативи, які змінюють міський простір і сприяють реформам, про незалежне медіа, що впливає на розвиток суспільства.
Разом з нами  “Село i люди”, “Жадан і Собаки”, DJ Easy, наші друзі та партнери по спільним соціальним проектам.
Чекаємо вас у четвер, 8 березня, о 19.00 в ART AREA ДК.
Вхід вільний.
Захід проходить у рамках спільного проекту медіагрупи Накипело і проекту The Ukrainians «Трансформація нації» за підтримки Європейського Фонду Виробництва Контенту при Європейському Фонді Підтримки Демократії.

Подія: https://www.facebook.com/events/169896066993663/

Фестиваль Impreza: Будинок “Слово”

2018-03-04

4 березня 2018 року о 16-00 в Харківській філармонії (вул. Римарська, 21) в рамках фестивалю Impreza відбудеться показ  документального фільму Тараса Томенка “Будинок “Слово””.
Останній день фестивалю  буде кінематографічним.  Чому в філармонії показують кіно? Тому що воно не стільки про історію, про минуле, про страшне … Воно – дуже музичне,  і цей сучасний музичний контекст створений завдяки композитору Аллі Загайкевич. Тонке і вишукане музичне оформлення фільму концентрує своєрідний «музичний код» епохи «Розстріляного відродження» і створює настрій – іноді пронизливий, щемливий, іноді – веселий, безтурботний. Цей фільм просто необхідно побачити всім харків’янам – тим, хто і зараз живе поруч зі будинком «Слово» на вулиці Культури, тим, хто любить своє місто, тим, кому не байдуже.

Повнометражний документальний кінофільм “Будинок “Слово”” (2016).
Історія про те, як на тлі знищення селян винищували українську інтелігенцію, спеціально зібрану під одним дахом будинку письменників «Слово» у Харкові. Історія трагедії митців, чий рай обертається в пекло, коли система ламає художника.
Сценарій: Тарас Томенко, Любов Якимчук.
Режисер: Тарас Томенко.
Продюсери: Юлія Чернявська, Олег Щербина.
Виробництво: Fresh Production за підтримки Державного агентства України з питань кіно та Благодійного фонду «Розвиток України».

Подія: https://www.facebook.com/events/559271877762703/

Детальніше про фільм: https://www.facebook.com/BudyinokSlovo/

Всеукраїнська акція «Україна моя вишивана» в Харкові

2018-03-07

7 березня 2018 року КЗ «Обласний організаційно-методичний центр культури і мистецтва» (вул. Пушкінська, 62) запрошує усіх охочих долучитися до Всеукраїнської акції «Україна моя вишивана».

Акція єднання є народним проектом, який стартував 22 червня 2017 року в селищі Скалі-Подільській Борщівського району Тернопільської області за ініціативи народних майстринь Тернопільського центру народної творчості Ірини Харатін та Тетяни Дяківнич.

Вишивана карта України розміром 3 на 1.5 метра буде різнобарвною, адже кожна область вишивається всіма кольорами українського вінка. За задумом ініціаторів акції, карта має об’єднати українців з різних регіонів нашої держави в єдиній меті, – задля духовного процвітання Батьківщини у любові до спільного генетичного коду нації – української вишивки.

Запрошуємо дорослих та дітей, майстрів народного мистецтва, поціновувачів традиційної української культури та всіх, хто хоча б раз у житті тримав у руках голку з ниткою приєднатися до колективного вишивання мапи України!

Акція відбудеться 7 березня 2018 року з 10.00 до 15.00.

Джерело: http://www.cultura.kh.ua/uk/previews/5787-zaproshuemo-doluchitisja-do-aktsiyi-ukrayina-moja-vishivana

Відкриття експозиції «Сила нескорених»

27973925_1013116222159544_2491371909797570108_n

27 лютого о 12-00 на майданчику третього поверху Харківського історичного музею імені М. Ф. Сумцова (вул. Університетська, 5) відбудеться відкриття пересувної виставки «Сила нескорених».
Ця виставка містить інформацію про сучасну війну на сході України. Виставка має на меті патріотичне виховання і несе інформацію про правдиві події війни.
Після нашого музею виставка буде відправлена для експонування у закладах Харкова та області.
Представники освітніх закладів можуть подати заявку на експонування, звернувшись до музею за телефоном (057)7313568.

Подія: https://www.facebook.com/events/150432552290726/