Author Archives: Кочарян Сурен

About Кочарян Сурен

співкоординатор Харківського ЄвроМайдану, член Правління ГО "Інформаційно-аналітичний центр Євро Харків", редактор інформаційно-аналітичного сайту euro.kharkiv.ua

Козиренко, Рибка, Терен: вечір дитячої поезії

21.08.201821 серпня 2018 року о 19-00 в Харкові в сімейному ресторані Mafia (вул. Ярослава Мудрого, 37) в рамках проекту Мистецькі Вівторки з Марок Терен відбудеться вечір дитячої поезії. Свої вірші прочитають відомі харківські поетеси Марія Козиренко, Олена Рибка та Марко Терен.
Марія Козиренко: “Беріть дітей – своїх, дітей дітей (тобто онуків), племінників, сусідських, яких знайдете, – і приходьте! Буде весело. Пообіцяйте показати живих поетів, а ми будемо виправдовувати дитячі і трішечки навіть дорослі сподівання.”
Марко Терен: “друзі! літа ще залишилося трішки, а команда проекту Мистецькі Вівторки не зупиняється на досягнутому та продовжує створювати для вас щотижневі цікавинки!
тому 21 серпня о 19:00 ми з Марія Козиренко та Rybka Olena чекаємо на батьків із дітками від 3-х років на вечір дитячої поезії!
Будуть хороші дитячі вірші, мильні бульки, домашнє печиво, розмальовки з олівцями та приємна атмосфера місця, яке, справді, френдлі до малят.
Тож, MAFIA на вулиці Ярослава Мудрого, 37 вже наступного вівторка! беріть своїх дітей, кличте друзів із дітьми та гайда робити перший крок для створення постійних українських дитячих активностей!
Вхід – вільний! але ми будемо вдячні, якщо батьки замовлять собі по горнятку кави, як вдячність ресторану Мафія, що надає нам зручне приміщення та можливість створювати класні заходи!
Всім добра!”

Подія: https://www.facebook.com/events/2135262133411037/
Фотоhttps://kampot.org.ua/foto/patriot_ua_foto/5251-ukraiinsk-dti.html

Мистецькі Вівторки з Марко Терен (відеозвіти “Євромайдан Харків”)

Зайчик стрибав по калюжах
і не взув гумовички.
А під вечір занедужав,
тільки й зна: кахи-кахи.
Мама дуже засмутилась, 
з передсердя посварилась,
викликала лікарів:
– Мій синочок захворів!

Допомога мчить швидка,
всіх сиреною ляка.

Лікар Лис сказав одразу:
– Це застуда, не заразно.
В зайчика промокли ніжки,
відлежатись треба трішки.
Вітаміни, відпочинок
і провітрюйте хатину.

Лікар Кіт послухав груди,
перевірив зайцю вушка.
Каже: «Не ходи нікуди,
більше пий узвару з сушки!»

Добра медсестра Шуліка
принесла від кашлю ліки.
Каже зайцю:
– Не забудь
пити тричі на добу!

Мама дякувала дуже!
Зайчик кашляв, зайчик чхав.
Лікарі йому: «Одужуй!».
Він їм «дякую!» сказав.

Хворий наш лежить у ліжку,
сторінки гортає книжки.
За вікном звірята грають,
зайця з ними йти гукають.

– Я не вийду, занедужав:
вчора стрибав по калюжах
і не взув гумовички…
Як одужаю, кахи!

Марко Терен

На кухні шурхоче Тарган Вусанюк,
Хоч пізня вечеря – фігурі каюк.
Та форму спортивну підтримує бабця –
І вже Вусанюк утікає від капця,
Мелькають скажено малесенькі ніжки,
Тарган, як спортсмен, а бабуся, мов кішка,
Що вийшла на лови, і шансів немає:
Тарган не здається, вона доганяє.
Ось фініш, прокреслений крейдою криво,
Щілина під плінтус, секунда розриву
Між бабцею і Тарганом. Перемога!!!
Тарган заховався, сидить під порогом,
Віддихався, витягнув стомлені лапки
І знову шурхоче, їсть крихти з канапки.

Марія Козиренко

   

Парад вишиванок до Дня державного прапора України

39298677_1897251056980839_820311948645105664_n23 серпня 2018 року в Харкові відбудеться парад вишиванок до Дня державного прапора України. Організатор – ВО “Свобода”. Збір на майдані Конституції з 17-00. Далі – Хода вулицею Сумською, яка орієнтовно розпочнеться о 18-00. Після чого святкові заходи продовжуватимуться біля пам’ятника Тарасу Шевченку.
Одягайте вишиванки, беріть з собою українську символіку, гарний настрій та приходьте!

Разом до Перемоги!
Слава Україні!

Подія: https://www.facebook.com/events/1904506809608574/

 

Виставка декоративно-прикладного мистецтва «Слобожанське розмаїття»

2018-08-14З 14 серпня по 14 вересня 2018 року КЗ «Обласний організаційно-методичний центр культури і мистецтва» презентує обласну виставку декоративно-прикладного мистецтва «Слобожанське розмаїття».
Виставка більшою мірою сфокусована на репрезентації творів майстрів народної творчості, як автентичних етносувенірів. Їх популяризація підтримує ідею брендування України як країни майстрів, і Слобожанщини як яскравого творчого регіону з глибокими самобутніми традиціями.
Основна частина експозиції – це роботи обласного конкурсу «Слобожанський сувенір», їх доповнюють оригінальні поза конкурсні роботи майстрів народної творчості та колекція витинанок Валківської школи мистецтв.

Конкурс «Слобожанський сувенір» започатковано Обласним організаційно-методичним центром культури і мистецтва за підтримки Управління культури і туризму Харківської обласної державної адміністрації та Харківської обласної ради. Всього на конкурс представлено понад 60 зразків сувенірних виробів з 15 районів Харківської області, а також міст Ізюм, Первомайський та Харків. Конкурсні роботи представлені у двох номінаціях: «Сувенір району Харківської області» і «Сувенір Харківщини».
Для організаторів цей конкурс став певним дослідженням сутності сувеніру, пошуком найбільш цікавих форм, вивченням творчого потенціалу Слобожанщини. А для майстрів – викликом та випробуванням власних творчих сил, можливістю поглянути на власні вироби з точки зору комерційної і туристичної привабливості.
Окрім предметних сувенірів на відкритті виставки буде презентовано проект «Сувенір своїми руками» від арт-подорожей «Помандруємо», а майстриня Оксана Менткевич познайомить гостей з традиційними українськими обрядовими стравами.

Відкриття виставки відбудеться 14 серпня 2018 року о 15.00.

Час роботи: з 10.00 до 17.30, вихідний – субота, неділя.
Адреса: м. Харків, вул. Пушкінська, 62, виставкова зала 2-го поверху.
Довідки за тел.: (057) 725-12-46
Детальніше про подію – на сайті: culturа.kh.ua

Джерело: http://www.cultura.kh.ua/uk/previews/6005-vistavka-dekorativno-prikladnogo-mistetstva-slobozhanske-rozmayittja

Іван Сенін: Long live rock-n-roll

38015480_1913661852005227_1946368222362075136_n14 серпня 2018 року о 19-00 в Харкові в сімейному ресторані Mafia (вул. Ярослава Мудрого, 37) в рамках проекту Мистецькі Вівторки з Марко Терен зі своєю авторською програмою “Long live rock-n-roll” виступить молодий яскравий музикант і поет Іван Сенін.
Іван Сенін – харківський неординарний поет і музикант, виконавець власних текстів та музики. Він тільки починає свій творчий шлях, одначе, стрімко рухається вперед і вже встиг взяти участь у багатьох читаннях, квартирниках та концертах. Був запрошеним гостем культурного проекту Поетичні Сніданки з Наталкою Маринчак. Цього року його творчість була представлена на Всеукраїнському Фестиваль “Тарас Бульба”
А вже 14 серпня спеціально для наших глядачів Іван презентує свою авторську програму.
Тож, ласкаво просимо!

В житті кожного є людина,
якій достатньо просто бути,
щоб у будь-яку тиху годину
розтрощити спокій здобутий.
Не потрібно ні вчинків, ні слів,
ані будь-якого дива.
Лише присутність і цей світ
перевернеться до гори дриґом.
Усі рішення остаточні
про те, що це вже занадто –
ніщо, бо як дивишся в очі,
спрацьовує старий детонатор.
А як хочеш жити спокійно,
то, заради усього святого,
не оголошуйте мир чи війни,
і хай вас краще з самого
початку розведуть дороги
у різні боки. Але ні,
ти робиш останні кроки,
і я знову кажу «привіт»

Іван Сенін.

Подія: https://www.facebook.com/events/2592272637665027/

Мистецькі Вівторки з Марко Терен (відеозвіти “Євромайдан Харків”)

Мистецькі Вівторки з Марко Терен відбувся чудовий музично-поетичний вечір. Зі своєю авторською програмою “Long live rock-n-roll” виступив молодий яскравий неординарний музикант і поет Іван Сенін.

Відео “Євромайдан Харків”:

 

 

Злата Біневич та Ігор Двигало: Дорожні Амури

38280468_1920500617988017_8372262024486322176_n7 серпня 2018 року о 19-00 в  Харкові в сімейному ресторані Mafia (вул. Ярослава Мудрого, 37) в рамках проекту Мистецькі Вівторки з Марко Терен відбудеться поетично-музичний вечір “Злата Біневич та Ігор Двигало: Дорожні Амури”. Прозвучать пісні Ігора Двигало на слова поетів-класиків та молодих сучасних поетів, а також вірші Злати Біневич під акомпанемент Ігора. Співатиметься та читатиметься про кохання, війну та життя, як воно є.

Марко Терен:
“Дивовижні люди зустрічаються на моєму шляху абсолютно несподівано. от так ми колись випадково познайомилися з талановитою поетесою Zlata Binevych. ця тендітна й неймовірно сильна дівчина все, за що береться, робить з любов’ю. а ще, додає до всього своє бачення. Злата має талант перетворювати звичайні речі на особливі.
дуже зраділа, коли вона погодилася взяти участь у проекті Мистецькі Вівторки. і як же приємно мені зараз розказати вам, друзі, що цього разу ми приготували для вас незвичайну програму. по-перше чудовий музикант Igor Dvigalo співатиме і гратиме на гітарі!
По-друге Злата читатиме свою поезію, але і це ще не все. Задля більшої класності та оригінальності заходу, Злата запросила молодих харківських митців Альона РуденкоІрина БондаренкоВ’ячеслав Чеш Омельченко та Yulia Batkilina, щоб вони почитали вірші Злати своїми голосами, почитали публіці свої тексти та вірші поетів-класиків!  Самі бачите, програма наша буде, як ніколи, насичена та емоційна.
тож, радо запрошуємо 7 серпня (вівторок) в гостинний сімейний ресторан MAFIA Харків, щоб на весь тиждень зарядитися позитивом, насолодитися приємним спілкуванням з нашими київськими гостями та створити в історії нашого міста незабутні спогади про ще один яскравий мистецький вівторок!
починаємо, як завжди о 19:00
“.

Злата Біневич народилася в м. Ярославль (московія) в родині репресованих із Західної України. Із семирічного віку проживала в Бродах (Львівська область). Великий вплив на її виховання мала бабуся, яка в 40-х рр. була зв’язковою ОУН. Вірші почала писати з раннього дитинства. Після завершення школи вступила у КиМУ на факультет журналістики. З цього часу Київ став її рідним містом. За журналістською спеціальністю майже не працювала, однак у зв’язку з іншими роботами, мала нагоду відвідати кільканадцять країн світу, найбільш екзотичними з яких були Південно-Африканська Республіка і Демократична Республіка Конго. Декілька років прожила в Азербайджані. Повернулася до Києва у 2013-му напередодні Революції Гідності, яку переживала дуже особисто і брала у ній участь. Після повернення активно включилася в українське літературне життя. Стала фіналісткою та переможницею декількох літературних конкурсів, серед яких «Світлофор рестарт», «Одна маленька свіча», «Ірпінський Парнас», поетичний батл «Холодний яр» та ін. Була учасницею таких творчих спільнот як «Поетквартал», «Творчий Сектор», «Своє Слово», стала організаторкою та співорганізаторкою багатьох проектів, зокрема поетичних конкурсів «Перо Жар-Птиці» та «Словосфера», вечору японської культури «Від сонця до серця» та серійного мистецько-просвітницького проекту «ЗНАЙ НАШИХ», який присвячений різним епохам української поезії – від давнини до сьогодення. Нещодавно здобула освіту психолога в КНУ ім. Т. Шевченка, мріє працювати психотерапевтом, мати власну практику. Також цікавиться косметологією, масажем, мандрівками, історією та якісними культурними і мистецькими проектами, що сприятимуть розвитку української гуманітарної сфери.

Двигало Ігор – музикант, що пише і виконує музику на слова як і відомих поетів-класиків, так і молодих й ще маловідомих поетів. Засновник і фронтмен гурту «Незабуті», один із засновників і організаторів мистецько-просвітницького проекту «Знай наших», координатор нічної акустичної сцени Всеукраїнського фестивалю Тараса Шевченка «ШеFest», координатор всеукраїнського конкурсу пісні на слова Тараса Шевченка «ШеПісня».

 Подія:  https://www.facebook.com/events/217682445605300/

Мистецькі Вівторки з Марко Терен (відеозвіти “Євромайдан Харків”)

7 серпня 2018 року в Харкові в затишній залі сімейного ресторану Mafia в рамках проекту Мистецькі Вівторки з Марко Терен відбувся чудовий поетично-музичний вечір київських митців Злати Біневич та Ігора Двигала “Дорожні Амури”. Злата Біневич прочитала свої файні вірші під акомпанемент Ігора. Ігор Двигало виконав пісні на слова поетів-класиків та молодих сучасних поетів. Участь в концерті також взяли харківські поети Альона Руденко, В’ячеслав Чеш Омельченко та Yulia Batkilina. Співали та читали про кохання, війну та життя, як воно є.

Прес-конференція «Як зберегти культурну спадщину Харкова» (відео, фото)

Як зберегти культурну спадщину Харкова2 серпня 2018 року в прес-центрі  Kharkiv Today відбулась  прес-конференція «Як зберегти культурну спадщину Харкова?».
Рівно місяць тому (02.07.2017) на сайті Харківської міської ради з’явилася петиція «Зберегти культурну спадщину», що написана від імені «ініціативної групи харків’ян #SaveKharkiv, а також всіх [її] друзів й однодумців, що розуміють важливість збереження культурної спадщини рідного міста задля його розвитку…».
На сьогоднішній день петиція має 948 підписів. Залишилося ще 60 днів і 4052 підписи.
Основне посилання петиції – мають бути зупинені бездумні й безграмотні знесення будинків всередині меж історичних ареалів Харкова, а також розроблена і втілена Програма збереження і використання культурної спадщини м. Харкова.
Про яку саме Програму йдеться мова, що таке «збереження культурної спадщини», чи всі старовинні будинки є культурною спадщиною, чи культурна спадщина – це тільки старовина, і, нарешті, яким чином взагалі можна використовувати нашу культурну спадщину – це основні теми виступів на прес-конференції:
- Олени Рофе-Бекетової, керівника ініціативної групи #SaveKharkiv, директорки БО «Благодійний фонд «Харків з тобою»
– Oleg Drozdov, засновника і провідного архітектора архітектурного бюро «Дроздов та партнери», засновника Харківської школи архітектури
– Katerina Kublicka, провідного архітектора ТОВ «Інститут «Харківпорект», архітектора-реставратора.

Джерело: https://www.facebook.com/rebecka.beka/posts/2212967322255535

Відео “Євромайдан Харків”: 

Фото – Сурен Кочарян

DSC00554

 

DSC00562

 

DSC00563

 

DSC00552

DSC00555

Повний текст електронної петиції:

Вимагаємо зупинити знищення історичних ареалів Харкова та руйнування будівель, що складають обличчя історичного центру міста.
Впродовж останніх років по центру міста ведеться системне знищення історичної пам’яті: будинки, що складають неповторне архітектурне обличчя Харкова та зберігають в собі відбитки історії, доводяться до аварійного стану та руйнуються. Місто втрачає свою культурну, історичну унікальність та економічну привабливість та набуває вигляд неохайного провінційного містечка, “притону” для безхатьків.

Ми, ініціативна група харків’ян #SaveKharkiv, а також всі наші друзі й однодумці, що розуміють важливість збереження культурної спадщини рідного міста задля його розвитку, звертаємось до депутатів міської ради із закликом зупинити свавілля будівельних структур та безвідповідальних власників будівель-об’єктів та пам’яток культурної спадщини, а саме
Вжити всіх можливих заходів в межах компетенції міської ради, щоб ПРИПИНИТИ РУЙНУВАННЯ ТА ЗНЕСЕННЯ будівель в межах історичних ареалів Харкова, що визначені Проектом визначення меж історичних ареалів м. Харкова, що був розроблений УкрНДІпроектреставрація у 2007 р.
Дати завдання профільним департаментам міського виконкому до кінця поточного року розробити та затвердити, а з 2019 року – впровадити в роботу ПРОГРАМУ ПО ЗБЕРЕЖЕННЮ ТА ВИКОРИСТАННЮ КУЛЬТУРНОЇ СПАДЩИНИ М. ХАРКОВА.
Дати завдання профільним департаментам міського виконкому разом з представниками громадськості провести до кінця поточного року АУДИТ ВЛАСНИКІВ та користувачів пам’яток культурної спадщини, що розташовані на території м. Харкова, НАЯВНОСТІ ОХОРОННИХ ДОГОВОРІВ між власниками та органами охорони культурної спадщини, а також ПЕРЕВІРКУ ВИКОНАННЯ УМОВ ПРИВАТИЗАЦІЇ ТА ОХОРОННИХ ДОГОВОРІВ, з приверненням особливої уваги на вимогу підтримки пам’ятки культурної спадщини в належному стані. У разі відсутності договорів – вимагати ЇХ УКЛАДАННЯ; у разі невиконання умов приватизації та існуючих договорів, ініціювати застосування штрафних санкцій, передбачених законом.
Ми впевнені: здоровий глузд переможе.

Зустріч з лідером Азовського Руху Андрієм Білецьким

2018-08-05-Biletskyy5 серпня 2018 року о 18-00 в Харкові в “Радмир Експо Холл” (вул. Академіка Павлова, 271) відбудеться зустріч з лідером Азовського Руху, народним депутатом України Андрієм Білецьким – військовим, громадським та політичним діячем, засновником та екс-командиром полку «Азов», людиною, яка з нуля створила один із найбоєздатніших підрозділів України.
Він народився 1979 року у місті Харків.  Батько — Євгеній Михайлович Білецький походить з села Краснопавлівка Лозівського району Харківської області з козацького роду, представники якого заснували село. Мати — Олена Анатоліївна Білецька (Лукашевич) походить з Житомирщини з українського шляхетського роду, до якого належав Василь Лукашевич — засновник «Малоросійського товариства» (1821–1822).
У 2001 р. закінчив  історичний факультет Харківського національного університету ім. В. Н. Каразіна. Дипломне дослідження було присвячене діяльності Української повстанської армії. По закінченню університету працював викладачем харківських вишів, продовжував вивчати військову історію України. Неформальне керівництво його науковою діяльністю здійснював відомий український історик Ярослав Дашкевич.
Активну участь у націоналістичному русі брав зі студентських часів. З 2002 році очолював Харківський загін Організації «Тризуб» ім. С. Бандери. Згодом співпрацював з Українською консервативною партією. У 2003 році почав активно співпрацювати з Харківською осередком СНПУ.
Після розпуску Товариства створив нову, незалежну від будь-яких партійних структур організацію «Патріот України», з початку заснування якої є її беззмінним командиром. Першими членами організації стали молоді бійці харківських осередків СНПУ, УНА-УНСО і «Тризуб».
У 2001 році взяв участь у березневих акціях протесту в Києві в рамках кампанії «Україна без Кучми», під час яких був затриманий міліцією і потрапив під адміністративний арешт.
Під час російсько-української війни під  командуванням Білецького було звільнено півмільйонне місто Маріуполь, а також проведений Павлопільсько-Широкінський наступ – одна з найуспішніших військових операцій на сході. Він був політв’язнем  у часи режиму Януковича. Брав учать в захисті Харківської ОДА та командував обороною Римарської.
Він повернув з російського полону українську реліквію – печатку Святослава Хороброго.
За його ініціативи по всій Україні розбудовуються мережі безкоштовних спортивних залів, дитячих таборів та реабілітаційних центрів для бійців АТО.
Національний Корпус запрошує харків’ян та гостей міста на зустріч “з людиною, яка об`єднала волонтерів, ветеранів та найдостойнішу молодь у політичний рух абсолютно нового формату”. 

Подія: https://www.facebook.com/events/1740544705999319/

Офіційне відкриття “Першого Націоналістичного Хаба”

38059407_824431694416982_3854196058204667904_n5 серпня 2018 року о 15-00 в Харкові за адресою Карбишева, 2 відбудеться офіційне відкриття “Першого Націоналістичного Хаба”.
Перший Націоналістичний Хаб – це молодіжний проект Азовського Руху, у якому поєднано три різних напрямки, об’єднані ідеєю побудови інтелектуально та фізично розвинутого суспільства:
-лекторій;
-спортивна зала, присвячена загиблому бійцю “АЗОВа” Володимиру Радіонову “Чемпіону”;
-коворкінг.
Унікальність цього проекту полягає в тому, що всі напрямки абсолютно безкоштовні. Прийшов ти займатися ММА або боксом, провести тренінг з ораторського мистецтва або з іноземної мови, а може навіть і створити свій власний соціальний проект – можливість для цього ми надаємо на абсолютно безоплатній основі. Єдина плата за наші послуги – розвиток Української Нації.

Відкриває Хаб перший командир полку “АЗОВ”, Лідер ПП “Національний Корпус” – Андрій Білецький.

Подія: https://www.facebook.com/events/295197261036750/

На Харківщині відбувся вишкіл 15-ої Резервної сотні ДУК ПС

42817291625_418d097695_o28-29 липня 2018 року на теренах Харківщини 15-ою Резервною сотнею ДУК “Правий сектор” був проведений вишкіл для членства та прихильників Руху. Націоналісти продуктивно провели вихідні й закріпили необхідні військові навички.
Програма тренувань включала відпрацювання тактики в лісових та польових умовах, медичної допомоги, рукопашного бою. Наочність занять викликала значне зацікавлення серед місцевих мешканців, тому паралельно проводилося навчання та відпрацювання збірки та розбирання автомата вже для зацікавленої місцевої молоді.
Вишкіл завершився урочистим прочитанням Молитви українського націоналіста. Для вступу в 15 РС ДУК ПС звертайтеся за номером: +38 068 101 17 64

Фотоальбом: https://flic.kr/s/aHsmfYkvw9

Джерело:
https://pravyysektor.info/novyny/na-harkivshchyni-vidbuvsya-vyshkil-15-oyi-rezervnoyi-sotni-duk-ps

Катерина Єгоренкова: «Казки для дорослих»

37763556_1907855579252521_2961311398618988544_n

31 липня 2018 року о 19-00 в Харкові в сімейному ресторані Mafia (вул. Ярослава Мудрого, 37) у рамках проекту Мистецькі Вівторки з Марко Терен відбудеться поетичний перфоманс харківської поетеси, тележурналістки, учасниці літературного угрупування NETWORчі Катерини Єгоренкової «Казки для дорослих».
Ви думали, що потрапили до казки?
Так, тільки вона – для дорослих.
І в цій казці, крім гіркоти, пристрасті і боротьби,
як і раніше є диво в тій дозі, в яку
можуть без побоювання повірити діти, що подорослішали.
Поезія – останній притулок для тих, хто все ще вірить в диво.
Хоча вже зовсім не обов’язково, щоб всі жили довго і щасливо.
Особливо – довго.
Або особливо – щасливо? ..
Катерина Єгоренкова – теле- і радіоведуча, член Союзу журналістів України, автор поетичної збірки «Танго між рядків» (2015). Вона є переможцем IV Міжнародного поетичного конкурсу «45-й калібр» (2016), літературного конкурсів «Людина. Доля. Епоха» (2017), «Кальміюс» (2017)
У перфомансі візьме участь Ярослава Сердюк – піаністка, музикознавець, випускниця Харківського національного університету мистецтв ім. І. П. Котляревського, координатор творчого об’єднання Classical Underground.  Вона є дипломантом V Міжнародного інструментального конкурсу Є. Станковича (Київ 2017), була відзначена як кращий концертмейстер дитячо-юнацького конкурсу “Класичний меридіан” (Київ 2017).

Подія: https://www.facebook.com/events/811380342394218/

Мистецькі Вівторки з Марко Терен (відеозвіти “Євромайдан Харків”)

31 липня 2018 року в Харкові в затишній залі сімейного ресторану “Mafia” в рамках проекту Мистецькі Вівторки з Марко Терен відбувся чудовий музично-поетичний вечір. Зі своєю авторською програмою “Казки для дорослих” виступила відома харківська поетеса, учасниця літературного угрупування NETWORчі Катерина Єгоренкова. Вона читала свої файні вірші під акомпанемент класичної музики у виконанні піаністки, координатора творчого об’єднання Classical Underground Ярослави Сердюк. Не обійшлось і без танго!

Відео “Євромайдан Харків”:

Марко Терен:

“отак ми сьогодні ввечері, разом із гостями проекту Мистецькі Вівторки, прощалися з останнім днем липня. поетично, музично, талановито й гармонійно.
звичайно ж, традиційні подяки ніхто не відміняв:
– Katerina Yegorenkova та Yaroslava Serdyuk, дівчата, ви так відповідально підготувалися й так професійно відіграли програму, що це було на одному диханні. спасибі!
– MAFIA Харків, за платформу для втілення найсміливіших мистецьких задумів та апаратуру – спасибі!
– Дроздов Євген, за талант своєчасно налаштовувати звук та світло – дякуємо!
– Maria Slobodenuk, за те, що на вівторках ти завжди із фотіком 
– Сурен Кочарян за постійну волонтерську фото й відео підтримку
– Stanislav Parhomenko, за несподіване, але таке несамовите танго – мерсі!
– кожному з наших дорогих глядачів, постійних та нових: завдяки вам у Харкові хороше відбувається щовівторка.
– кожному, хто йдучи після виступу, залишив мені свій фідбек: це, справді, дуже важливо, спасибі.
зрештою, серпень на носі, а ми працюємо далі.
наступного вівторка в нас київські гості Zlata Binevych та Igor Dvigalo з програмою Дорожні Амури
дивіться фото, тегайте себе та тих, кого впізнали, підписуйтеся на нашу сторінку й стежте за новинами.
всім добра.