Category Archives: Uncategorized

Кінопоказ фільмів та розмова про філолога світової слави Юрія Шевельова

Кінопоказ фільмів та розмова про філолога світової слави Юрія Шевельова

У рамках кіноклубу «Нова Україна» у п’ятницю, 24 січня 2020 року, о 17.00, в прес-клуба на Гоголя 9-Б будемо говорити та дивитись кінострічки про видатного харківця, всесвітньо відомого філолога, літературного та театрального критика, активного учасника наукового і культурного життя української еміграції Юрія Володимировича Шевельова. Continue reading

Фестиваль “Дні франкофонії в Україні” в Харкові

Дні франкофонії в Україні21-27 березня 2019 року в Харкові в кінотеатрі “Планета кіно” проходитиме фестиваль “Дні франкофонії  в Україні”. Урочисте відкриття відбудеться 21 березня о 18-30.
Про сам фестиваль, його мету та програму 18 березня на прес-конференції в медіацентрі “Накіпело” розповіли Тімоте де Майяр – директор Французького центру Альянс Франсез Харків, Андрій Бочарніков – організатор фестивалю та Максим Довгополов – маркетолог кінотеатру “Планета кіно”.
“Дні франкофонії  в Україні” – фестиваль, спрямований на популяризацію франкомовної культури і головних цінностей сучасного світу (на думку організаторів), таких як права людини, свобода слова, рівність, культурне розмаїття. Французьке кіно – це незабутньо, це зворушливо і назавжди! Усі фільми на мові оригіналу (французькій) з українськими та російськими субтитрами. Організатори фестивалю – Альянс Франсез Харків і кінокомпанія Festivals Cinema за підтримки Посольства Франції в Україні та Французького інституту в Україні.
У програмі фестивалю такі фільми як “Витівки Софії” (режисер: Крістоф Оноре), “Найманець” (реж.: Саша Вольф), “Занон Джунглів” (реж.: Антоніна Перетятько) та інші.

Детальніше:
https://festivalscinema.com/2019/02/17/дни-франкофонии-в-украине-2/

Прес-конференція:


Форум “Імпульс змін”. Харків, 24.06.2017

18275131_1898032410485583_8269289964023721042_n

Напередодні Дня молоді 24 червня 2017 року запрошуємо талановиту та активну молодь до Харкова на форум “Імпульс змін”. Місце проведення – ART AREA ‘ДК’ (вул. Чернишевська, 13). Час: 9-00 – 21-00.

Цього року форум присвячений позиціюванню України в світі. Ми будемо шукати відповідь, яка місія України для світу, який імідж має наша країна та хто його іміджмейкери. Визначимо яку роль та місце займає молодь в просуванні України в світі.
Ми очікуємо, що кожний учасник Форуму сформує свою візію України та буде послом України у світі: на рівні people to people diplomacy, або займаючи в майбутньому державницькі посади.
Форум Імпульс змін проходить в рамках проекту “Модельний округ” програми USAID RADA в Харкові та області, в якому працює народний депутат Україна Олена Сотник (Об’єднання Самопоміч).
Проект «Модельний округ» є комплексним і системним проектом Програми USAID РАДА, який покликаний створити найбільш ефективну модель комунікації та взаємодії народних депутатів України з виборцями за допомогою як класичних, так і інноваційних механізмів та інструментів, що передбачені різними компонентами Програми. Завданням «модельного округу» має стати надання команді народного депутата ефективних механізмів комунікації та взаємодії із виборцями, різноманітної підтримки (експертна, аналітична, технічна, організаційна) для вирішення актуальних проблем округу. Участь у проекті беруть семеро народних депутатів України, які представляють різні фракції у Верховній Раді України та обрані як у мажоритарних округах, так і за списками політичних партій.

Для участі просимо зареєструватись за посиланням:
https://goo.gl/forms/FKZdT433faC2gGug1
Дедлайн – 22 червня, участь є безкоштовною.

Детальніше про Форум та умови участі за посиланням: http://bit.ly/2qsUusf

Джерело: https://www.facebook.com/impulszmin/

Відео “Накипело Live”:

 

Презентація нової книги Сергія Лойко “Рейс”. Харків, 02.06.2017

2017-06-02

Цієї п’ятниці, 2 червня, о 17-00, запрошуємо всіх харків’ян та гостей міста до Палацу студентів НЮАУ ім. Ярослава Мудрого (вул. Пушкінська, 88) на презентацію нової книги автора бестселеру “Аеропорт” Сергія Лойко “Рейс”. Вхід вільний.

Хто збив “Боїнг” над Донбасом? Презентація трагічного роману Сергія Лойко, автора бестселеру “Аеропорт”,  Рейс” у Харкові. За сюжетом головний герой роману самостійно розслідує обставини страшної драми,що забрала його родину. Беззаперечні факти або “чиста література “? Публіцистика або художня проза? На ці та інші запитання ви зможете відповісти собі під час зустрічі з автором роману, а також матимете нагоду отримати його автограф.
Джерело:
https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=822878067878809&id=100004698705143

Арт-парад “Слобожанська вишиванка”. Програма заходів. Харків, 18.05.2017

18557201_1428173320574507_8296972347542569177_n

Арт-парад “Слобожанська вишиванка”
у рамках всесвітнього дня національного одягу
і всеукраїнського “Дня вишиванки”
дата проведення – 18 травня 2017 року, з 17-00 до 20-00
місце проведення – майданчик перед ХНАТОБом
Програма свята:
з 17-00
– Виступ народних колективів Слобожанщини;
– Сюрприз від блоку “Харків багатонаціональне місто”, танцювальний Батл;
– Експозиція стародавніх традиційних слобожанських сорочок і національного костюму;
– Фешн-показ сучасних колекцій в етностилі від харківських навчальних закладів і сучасних дизайнерів одягу;
– Працює Етно фото-зона “Біля української садиби»;
– Медіаплатформа “Дитяча площАРТКа” запрошує до творчості дітей та батьків!
Створимо разом Газету-Вишиванку в лабораторії неакадемічної творчості разом працюватимуть майстри Катерина Кравцова – художниця та Олена Зіненко – сценаристка та режисерка.
Тема номера нашої газети-вишиванки “В чому сила?”
Взяти участь в арт-експерименті може кожен, хто цінує красу слів та глибину символів…”:
– Майстер-шоу з народного рукоділля: виготовлення ляльки-мотанки, створення писанки, вишивки, українські прикраси та ін.));
– Творчі майстер-класи: українські пісні, традиційний український танок.
Флешмоб – Фітнес тренування, масове виконання слобожанського народного танцю “баламут”, “гречаники”, полька кручена…
Запрошуємо Всіх долучитися до народного Фестивалю!
Волонтерська, партнерська та спонсорська допомога ВІТАЄТЬСЯ!!!
Зробимо самі собі Свято!!!

Джерело: 
https://www.facebook.com/events/1823599887968269