Category Archives: Акції

День Шани воїнів та волонтерів АТО

2017-08-26

«Всеукраїнське об’єднання учасників бойових дій та волонтерів АТО у Харківській області»,
проводить «День ШАНИ воїнів та волонтерів АТО» 26 серпня 2017 року.

Програма проведення:

10-00 до 11-20 покладання квітів, почесний залп на 18 кладовищі міста Харків на Алеї Слави.
Переїзд автобусами до монументу Шевченка Т.Г.

12-00 біля пам’ятника Т. Г Шевченко мітинг з виступами.
Представлення нового прапора єдності України.
Прапор створено з прапорів батальйонів, бригад військових та батальйонів національної гвардійців, які приймають (або приймали) участь у зоні АТО з 2014 року, а також з прапорів волонтерських організацій та груп м. Харкова та Харківської області. Кожний присутній розписується на прапорах, тих батальйонів або організацій яким саме він (вона) допомагали будь чим.

13-00 до 14-00 Хода з прапором єдності, від пам’ятника Т. Г. Шевченко до площі Свободи по вулиці Сумській.
Передача прапора по містам України для долучення до нього прапорів волонтерських організацій та груп міст та областей України. 14 жовтня 2017 року, на свято Покрови та Захисників Батьківщини прапор розгорнеться у місті Харків на площі Свободи, та буде представлений всій Україні.

З 14-30 до 16-30 – концерт у приміщенні ДК ХМЗ «ФЕД».

Організатори події:
«ВО учасників бойових дій та волонтерів АТО у Харківській області»,
Харківська обласна Державна адміністрація,
співорганізатори ГП ХМЗ «ФЕД».

Патріотичні сили Харківщини демонтували залізний паркан на громадському пляжі Олешківського хутора, який було встановлено без жодних законних на то підстав

19990371_1979009272385935_5600629275618702232_n

15 червня 2017 року НВР “Правий Сектор”, разом з представниками ГО “Альтернатива”, “Автомайдан”, “Фрайкор”, Національного Корпусу та, головне, з мешканцями навколишніх селищ демонтували залізний паркан на громадському пляжі Олешківського хутора, який було встановлено без жодних законних на то підстав.
Один з місцевих жителів вирішив позбавити громаду права вільно відвідувати водоймище, однак ми допомогли громаді відновити справедливість відповідно до статті 51 Водного Кодексу України. Також протягом акції тривав збір підписів за розірвання договору оренди ставка в с. Олешки між Харківською РДА та орендарем Котіним М. В. через порушення прав громадян та договору оренди.
Тому ми разом з місцевими мешканцями допомогли їм належним чином облаштувати громадський пляж. 
Протягом всього часу були присутні співробітники поліції, які одразу після того, як ми почали демонтувати паркан робили зауваження, називаючи наші дії незаконними. Однак де ж раніше була ця поліція, яка декілька років проїжджала повз огорожі і жодного разу не удосужилася перевірити на законність установлення цієї огорожі?
Своєю злочинною бездіяльністю вони провокують громадян до незаконних, на їхню думку, акцій прямої дії. Тепер вхід вільний. Траву скошено. Пісок завезено. А місцеві жителі разом зі своїми сім’ями можуть знову насолоджуватися відпочинком біля водоймища в Олешках.

НВР Правий Сектор – Харківщина

Патріотичні сили Харківщини  підготували відповідну Заяву з цього приводу:

Шановні Слобожанці!
На території Харківської області відбуваються масові порушення українського законодавства пов’язані з обмеженням доступу громадянам України до природних та інших водойм.

Ми, представники «ГО – «Альтернатива»» та патріотичні сили Харківщини виступаємо проти порушення закону. Наша мета – не перешкоджати діяльності підприємств, підприємців чи комунальних закладів, а забезпечити належний безперешкодний доступ громадян до водних ресурсів, що передбачено Конституцією України, а саме: статтею 13, де зазначено, що
земля, її надра, атмосферне повітря, водні та інші природні ресурси, які знаходяться в межах території України, природні ресурси її континентального шельфу, виключної (морської) економічної зони є об’єктами права власності Українського народу.

Від імені Українського народу права власника здійснюють органи державної влади та органи місцевого самоврядування в межах, визначених Конституцією.
Кожний громадянин має право користуватися природними об’єктами права власності народу відповідно до закону.

Держава забезпечує захист прав усіх суб’єктів права власності й господарювання, соціальну спрямованість економіки. Усі суб’єкти права власності рівні перед законом та нормами Водного Кодексу України.

Саме тому ми закликаємо державні та місцеві органи влади виконати свої прямі обов’язки та навести лад в цій сфері та відновити законну справедливість. У разі невиконання владою своїх обов’язків право на встановлення законності залишається за Народом України.
«ГО – «Альтернатива»»

Фотоальбом: https:[email protected]/sets/72157686294555155/with/35895524726/

 

 

Володарі Криму – історичний екскурс напередодні Дня кримськотатарського прапору

2017-06-25 Володарі Криму - історичний екскурс напередодні Дня кримськотатарського прапору.

26 червня 2017 року кримські татари відзначають День прапора, який став символом Криму. Тому ми вирішили підтримати їх та провести історичний екскурс “Володарі Криму”.
Continue reading

День Героїв. Вшанування пам’яті всіх загиблих за Волю та Незалежність України. Харків, 23.05.2017

2017-05-23

АНОНС

(звіт нижче)

23 травня 2017 року на День Героїв Євромайдан Харків закликає небайдужих харків’ян та гостей міста вшанувати пам’ять всіх загиблих за Волю та Незалежність України. Збір о 18-30 на майдані Свободи біля Намету “ВСЕ ДЛЯ ПЕРЕМОГИ”. Звідки Ходою пройдемось до пам’ятного знаку “Героям, загиблим за свободу і незалежність України”, що розташований напроти Держпрому.
Пам’ятаємо нашу славне  минуле та наших Героїв!
Беріть з собою рідних, друзів, знайомих, побільше української символіки та приходьте!
Разом до Перемоги!
Слава Україні! 

Нагадаємо, що цього дня в Україні щороку відзначається День Героїв.  Його історія нараховує понад 75 років, коли Другий Великий Збір ОУН (1941 р.) постановив щороку, 23 травня, відзначати Свято Героїв.  Воно було покликане відродити в українців героїчний дух минулих поколінь, які дали нашій історії яскраві приклади героїзму лицарів Київської Русі, козаків Гетьманської Доби, січових стрільців та вояків Армії УНР, УПА та діячів ОУН. 

 

ЗВІТ

2017-05-23- 23 травня День Героїв

23 травня 2017 року на День Героїв активісти Харківського Євромайдану вшанували пам’ять загиблих за Волю та Незалежність України. Вони зібрались на майдані Свободи біля намету “Все для Перемоги”. Учасники поклали квіти до банеру, присвяченого нашим воїнам, що загинули у війні з РФ, та до пам’ятного знаку “Героям, загиблим за свободу і незалежність України”, що розташований напроти Держпрому.
Герої не вмирають!
Слава Україні!

У Харкові відзначили День Героїв. Згадали наших хлопців з Небесної Сотні, воїнів АТО, всіх, хто в різні часи загинув за волю і незалежність України.
Нам довелось жити у героїчну добу, коли історія робиться прямо на очах, кожну мить перевіряючи нас на міцність. На четвертому році війни все сприймається вже інакше, але точно розумієш, що герої не вмирають – вмирають саме вороги. Точніше просто перестають існувати, бо гасло «Україна понад усе!» наповнюється зовсім іншим змістом. Тим, хто з київських часів лицарства, козацької мужності, визвольних змагань, битв з кровавими диктатурами «века-волкодава» витримав та проніс до кінця свій героїзм і присвячено це свято. Дякую всім, хто приєднався і був поруч!

23 мая – День Героев, День памяти тех, кто отдал свои жизни за Украину. Думал ли я ещё несколько лет назад, что среди погибших героев окажутся люди, с которыми не раз общался, дружил? Которые делились своими идеями, планами, мыслями, как Игорь Толмачев, искренний и светлый человек. Женя Котляр, с ним познакомились в Лесопарке, когда защищали деревья от варварской вырубки… Даня Дидик – с ним я не был знаком, но мысль о том, что он мог быть одним из наших учеников, не даёт покоя…
Думал ли Игорь Толмачев, когда предложил поставить памятный знак в честь погибших героев, что мы будем поминать и его возле этого камня?
Светлая память Вам, ребята, всем кто отдал свои жизни за нашу свободу. И ничего ещё не завершено. Обстрелы продолжаются, гибнут наши люди. И кто знает, что нас ждёт впереди?
2017-05-24

Героям, що боронили Украïнську Землю, та виборювати Свободу, в усi часи, Слава на вiки !!!

День героя України було започатковано ОУН в 1941 році

80 – роковини початку Великого терору – масових політичних репресій

2017-05-2121 травня 2017 року о 10.00 в День пам’яті жертв політичних репресій, з нагоди 80 – роковин початку Великого терору – масових політичних репресій 1937-1938 років на Continue reading

Мистецька акція “Блок-Post” (07.04.2017)

2017-04-07 Мистецька акція блок-post

У п’ятницю, 07 квітня 2017 року пройде акція “Блок-Post” яка приурочена звільненню ХОДА від проросійських загарбників у квітні 2014 року. Тоді група людей захопила ХОДА з метою створити ХНР.
Дякуємо спецпідрозділу Ягуар котрий допоміг залишитися Харкову українським, що зберегло місто від багатьох проблем.

Згадаємо ці події у незвичній формі.
О 12:30 студенти ходою підуть від академії дизайну та мистецтв (Худпром) до намету “ВСЕ ДЛЯ ПЕРЕМОГИ”. Вони понесуть свої роботи виконані на картоні. А приблизно з 13:00 години на наметі почнуть відтворити свої роботи на піноблоці. Очікуємо незвичайне оформлення та дуже цікаві роботи.

Фотозвіти про подію:

Мітинг на підтримку Дня Волі Білорусі. Харків, 25.03.2017. Біля пам’ятника Шевченку, 16-30.

17522620_10155006969406718_189959434691306780_n25 березня 2017 року в Харкові біля пам’ятника Тарасу Шевченку  відбудеться мітинг на підтримку Дня Волі Білорусі. Початок о 16-30.

Сьогодні нам дуже треба морально підтримати білорусів.
25 березня в Білорусі – День Волі, а вийти на площі міст його відзначити стає дедалі страшніше. Станом на сьогодні сотні людей арештовані – кажуть, цифра доходить до 700 осіб. Половина з них – а це видавці, журналісти, письменники, – просто зникли, і рідні не уявляють, чи жива людина, чи ні. Сьогодні вночі арештовано колишнього кандидата в президенти Некляєва, який після арешту 2010 року виїхав до Варшави, а сьогодні їхав на День Волі до Мінська.
Нам варто більше пам’ятати і підтримувати сусідів – ми добре знаємо, як це важливо, коли світ дійсно переймається тим, що в тебе вдома, а не просто “стурбований”…
Жыве Беларусь!

Джерело: https://www.facebook.com/events/400056627016881/

25 березня 2017 року харків’яни підтримали сябрів:

25.03.2017_3 25.03.2017_2 25.03.2017_1

25.03.2017_4

 

25.03.2017_5

Відео сайту: