Category Archives: Заяви

Звернення та вимоги депутатам і Президенту від коордради харківського Євромайдану

2017-11-20

ЗВЕРНЕННЯ

До депутатів Верховної Ради
та Президента України
Петра Порошенко!

19 листопада 2013 року, за два дні до початку Майдану у Києві, харків’яни провели перший мітинг за Євроінтеграцію. Тоді більше ста громадян вийшли з плакатами на головну площу міста з вимогами підписання Асоціації з ЄС.

Але це не єдина вимога, яка об’єднала суспільство.
Люди вимагають рівності перед законом без виключення. Вимагають здійснення змін в країні, які приведуть до покращення рівня життя і добробуту Українського народу.

Так чотири року тому починався Євромайдан у Харкові. Це потім активістів будуть бити, палити їм автівки, по місту ходитимуть озброєні тітушки і «Оплот», відбудеться перший Форум Євромайданів, троє наших хлопців стануть Героями Небесної Сотні, а 22 лютого 2014 року кілька десятків тисяч харків’ян зірвуть зібрання депутатів-сепаратистів Південного-Сходу, щоб не дати реалізуватись російському сценарію знищення держави. Саме у Харкові починався Євромайдан і саме тут він завершав переможну ходу звільненнями ОДА, піснями ультрас і відстоюваннями громадянами свого міста під час так званої «руської весни». Харків лишається єдиним містом України, де до цих пір існує Євромайдан. Намет «Все для перемоги», який стоїть більше ніж три роки на самій великій площі Європи та буде стояти до тих пір, поки не будуть виконані всі умови Євромайдану та звільнення всіх окупованих територій України. Революція гідності триває, основні вимоги майдану до цього часу не виконані…

Тому коордрада харківського Євромайдану та патріотична спільнота нашого міста вирішила цього року провести народне Віче саме у неділю, 19 листопада 2017 року.

Ми, громадські активісти активісти м. Харкова, у ЧЕТВЕРТУ річницю революції гідності, звертаємось до Вас, депутатів Верховної ради та президенту України з ВИМОГОЮ виконати обіцянки, що були дані Вами на Євромайдані та в Ваших передвиборчих програмах, а саме:
1. Скасувати депутатську недоторканість.
2. Затвердити новий Виборчий Закон, в якому передбачити вибори за відкритими списками та відкликання депутатів УСІХ РІВНІВ за невиконання передвиборчих обіцянок
Також вимагаємо розробити та затвердити
А) Закон про імпічмент президента.
Б) Закон про антикорупційний суд.
В) Розробити та затвердити Закон Ураїни “Про вибори складу центральної виборчої комісії” з урахуванням вимог громадськості.
Г) Зробити суд присяжних з кримінальних справ обов’язковим.

Цей лист був зачитаний 19.11.2017 року перед громадою у місті Харкові та був нею підтриманий.

Підписали:
Ігор Рассоха
Віталій Тропачов
Борис Редін
Леонід Онищенко
Володимир Чистилін
Юрій Павленко
Надія Савинська
Дмитро Булах
Сурен Кочарян

Лист буде направлений:
– Адміністрація Президента України вул. Банкова, 11, м. Київ, 01220
– Верховна Рада України вул. Грушевського, 5, м. Київ, 01008

Кордон терпіння прорвано – резолюція наради активістів Харкова

2017-09-13-ktpОстанні політичні події, в ході яких політики ставлять власні інтереси вище інтересів України, призвели до бурхливої реакції серед активної української громадскості. В результаті, 12 вересня 2017 року у Харкові, в Укроп Холі пройшла нарада щодо недопущення руйнівних тенденцій, до яких приводять безвідповідальні дії політиків.
Continue reading

Патріотичні сили Харківщини демонтували залізний паркан на громадському пляжі Олешківського хутора, який було встановлено без жодних законних на то підстав

19990371_1979009272385935_5600629275618702232_n

15 червня 2017 року НВР “Правий Сектор”, разом з представниками ГО “Альтернатива”, “Автомайдан”, “Фрайкор”, Національного Корпусу та, головне, з мешканцями навколишніх селищ демонтували залізний паркан на громадському пляжі Олешківського хутора, який було встановлено без жодних законних на то підстав.
Один з місцевих жителів вирішив позбавити громаду права вільно відвідувати водоймище, однак ми допомогли громаді відновити справедливість відповідно до статті 51 Водного Кодексу України. Також протягом акції тривав збір підписів за розірвання договору оренди ставка в с. Олешки між Харківською РДА та орендарем Котіним М. В. через порушення прав громадян та договору оренди.
Тому ми разом з місцевими мешканцями допомогли їм належним чином облаштувати громадський пляж. 
Протягом всього часу були присутні співробітники поліції, які одразу після того, як ми почали демонтувати паркан робили зауваження, називаючи наші дії незаконними. Однак де ж раніше була ця поліція, яка декілька років проїжджала повз огорожі і жодного разу не удосужилася перевірити на законність установлення цієї огорожі?
Своєю злочинною бездіяльністю вони провокують громадян до незаконних, на їхню думку, акцій прямої дії. Тепер вхід вільний. Траву скошено. Пісок завезено. А місцеві жителі разом зі своїми сім’ями можуть знову насолоджуватися відпочинком біля водоймища в Олешках.

НВР Правий Сектор – Харківщина

Патріотичні сили Харківщини  підготували відповідну Заяву з цього приводу:

Шановні Слобожанці!
На території Харківської області відбуваються масові порушення українського законодавства пов’язані з обмеженням доступу громадянам України до природних та інших водойм.

Ми, представники «ГО – «Альтернатива»» та патріотичні сили Харківщини виступаємо проти порушення закону. Наша мета – не перешкоджати діяльності підприємств, підприємців чи комунальних закладів, а забезпечити належний безперешкодний доступ громадян до водних ресурсів, що передбачено Конституцією України, а саме: статтею 13, де зазначено, що
земля, її надра, атмосферне повітря, водні та інші природні ресурси, які знаходяться в межах території України, природні ресурси її континентального шельфу, виключної (морської) економічної зони є об’єктами права власності Українського народу.

Від імені Українського народу права власника здійснюють органи державної влади та органи місцевого самоврядування в межах, визначених Конституцією.
Кожний громадянин має право користуватися природними об’єктами права власності народу відповідно до закону.

Держава забезпечує захист прав усіх суб’єктів права власності й господарювання, соціальну спрямованість економіки. Усі суб’єкти права власності рівні перед законом та нормами Водного Кодексу України.

Саме тому ми закликаємо державні та місцеві органи влади виконати свої прямі обов’язки та навести лад в цій сфері та відновити законну справедливість. У разі невиконання владою своїх обов’язків право на встановлення законності залишається за Народом України.
«ГО – «Альтернатива»»

Фотоальбом: https://www.flickr.com/photos/[email protected]/sets/72157686294555155/with/35895524726/

 

 

Разом до Перемоги! “Декалог” та 44 правила українського націоналіста

flag-ukraina-ponad-use-max-500

Під час  сучасного етапу боротьби за Волю та Незалежність України, чергової війни з нашим історичним ворогом, актуальним буде нагадати всім нам Декалог (заповіді), що були ухвалені ще в 1929 році, коли було засновано ОУН та правила українського націоналіста, яких мають дотримуватися всі патріоти!

Десять заповідей українського націоналіста (Декалог)

Я — Дух одвічної стихії, що зберіг Тебе від татарської потопи й поставив на грані двох світів творити нове життя:

 1. Здобудеш Українську Державу, або загинеш у боротьбі за Неї.
 2. Не дозволиш нікому плямити слави, ні честі Твоєї Нації.
 3. Пам’ятай про великі дні наших Визвольних змагань.
 4. Будь гордий з того, що Ти є спадкоємцем боротьби за славу Володимирового Тризуба.
 5. Пімсти смерть Великих Лицарів.
 6. Про справу не говори, з ким можна, а з ким треба.
 7. Не завагаєшся виконати найнебезпечнішого чину, якщо цього вимагатиме добро справи.
 8. Ненавистю і безоглядною боротьбою прийматимеш ворогів Твоєї Нації.
 9. Ні просьби, ні грозьби, ні тортури, ані смерть не приневолять тебе виявити тайни.
 10. Змагатимеш до посилення сили, слави, багатства й простору Української Держав
44 правила українського націоналіста

Невмируща владарна воля Української Нації, що казала Твоїм предкам завойовувати світ, водила їх під мури Царгороду, поза Каспій та Вислу, здвигнула могутню Українську Державу, мечем і плугом зазначувала границі своєї владарности, в боротьбі проти орд сповняла історичну місію України, що проявлялася в державницьких чинах і творчих замірах Великих Гетьманів і Геніїв, що піднялися з руїни до нового революційного чину й державного будівництва, що посягає тепер владно по нове життя і творить могутню епоху Українського Націоналізму й наказує Тобі: Встань і борись! Слухай і вір, здобувай і перемагай, щоб Україна була знову могутня, як колись і творила нове життя по власній уподобі і по своїй волі.

1. Приймай життя як героїчний подвиг і здобувай чин незламної волі та творчої ідеї.
2. Найвищим Твоїм законом і Твоїм бажанням є воля й ідея Нації.
3. Будь гідним виконавцем заповітів великих синів Твоєї Нації і борись та працюй для великого майбутнього.
4. Твоїм найбільшим добром і Твоєю честю є сила і велич Твоєї Нації.
5. Залізна дисципліна супроти Ідеї та Проводу й обов’язок праці є Твоєю чеснотою.
6. Пам’ятай, що Україна покликана до творення нового життя і тому працюй для її мотутности й розвитку.
7. Плекай духа волі й творчости, неси всюди ідею Правди України і закріплюй в життя її історичну місію.
8. Твоєю найбільшою любов’ю є Українська Нація, а Твоїми братами всі члени української національної спільноти.
9. Будь вірний Ідеї Нації на життя і смерть і не здайся, хоч би проти Тебе був увесь світ.
10. Красу і радість життя вбачай у невпинному стремлінні на вершини духа, ідей і чину.
11. Могутній Бог княгині Ольги і Володимира Великого жадає від Тебе не сліз, ані милосердя чи пасивного роздумування, але мужности й активного життя.
12. Знай, що найкраще віддаси Богові почесть через Націю та в ім’я Нації чинною любов’ю до України, суворою мораллю борця та творця вільного державного життя.
13. Здобувай знання, що допоможе Тобі опанувати світ і життя, піднести Україну й перемогти ворогів.
14. Будь свідомий того, що Ти є співвідповідальним за долю цілої Нації.
15. Пам’ятай, що найбільшим злочином є шкодити своїй Нації.
16. Твоїми ворогами є тільки вороги Твоєї Нації.
17. З ворогами поступай так, як того вимагає добро і велич Твоєї Нації.
18. Знай, що найкращою ознакою українця є мужній характер і вояцька честь, а охороною України — меч.
19. Постійно пізнавай, удосконалюй себе, а здобудеш світ і життя.
20. Знай, що світ і життя — це боротьба, а в боротьбі перемагає той, хто має силу.
21. Тоді Ти повна людина, коли перемагаєш себе і світ і постійно стремиш до вершини.
22. Знай, що в боротьбі перемагає той, хто не заломлюється невдачами, але має відвагу піднятися з упадку й завзято змагає до цілі.
23. До перемоги треба витривалости й постійного зусилля в діянні і боротьбі.
24. Кожночасно будь готов на найбільший чин, але при тому не занедбуй щоденної праці.
25. Будь перший в боротьбі і перемогах життя, щоб здобути для Нації вінець перемоги.
26. Живи риском, небезпеками і постійним змагом, а погорджуй всякою вигодою і спокійним життям філістра.
27. Радо й без нарікань виконуй покладені на Тебе обов’язки щоб власною працею й наявними вартостями здобути собі право на провідництво.
28. Пам’ятай, що провідництво вимагає постійних трудів і великих зусиль.
29. Будь сильний і незламний навіть в обличчі смерти і всяких терпінь.
30. Став гордо чоло небезпекам, а на удари життя відповідай збільшеним зусиллям праці й боротьби.
31. Пам’ятай, що милостиню приймає тільки немічний прошак, що не може власною працею і власними вартостями здобути право на життя.
32. Не покладайся на нікого. Будь сам творцем свого життя.
33. Будь скромний і шляхетний, але не знай, що значить слабість і покора.
34. Співчуття з велетнями духа Тебе підносить, а співчуття з підлими й безхарактерними людьми ослаблює. Подай братню руку тим, що хотять, як і Ти, йти на верхів’я.
35. Не завидуй нікому. Приймай те, що здобудеш власною працею і вартістю.
36. Будь товариський. Зав’язуй побратимство духа, ідеї і зброї в житті, праці й боротьбі.
37. Зв’язуй тісно своє життя з життям Нації. Віддай Україні свою працю, майно, кров.
38. Гидуй всякою лицемірною облудою і хитрим фальшем, але перед ворогом укривай таємні справи і не дайся заманити в наставлені сіті, для здобуття ж тайни від ворога вживай навіть підступу.
39. Шануй жінок, що мають стати Тобі товаришками духа, ідеї і чину але гидуй розгнузданими.
40. Ціни високо материнство як джерело продовження життя. З Твоєї родини створи кивот чистоти раси Нації.
41. Люби й опікуйся дітворою, як молодістю майбутнього Нації.
42. Плекай фізичні сили, щоб тим видатніше працювати для своєї Нації
43. Будь точний. Вважай за втрачену частину життя кожну хвилину, що пройшла без діла.
44. Що робиш, роби совісно й так, якби воно мало остатися вічно й мало стати останнім і найкращим свідоцтвом про Тебе.

https://uk.wikipedia.org/wiki/Декалог_ОУН
http://ukrnationalism.com/the-nationalist-movement/ideology/laws-of-ukrainian-nationalism/49-44-pravyla-zhyttia-ukrainskoho-natsionalista.html

Не допустимо сепаратистського шабашу 9 травня. Патріотична громадськість Харкова звернулась до голови ХОДА

Харків- це Україна

Як повідомив сьогодні Громадський штаб оборони Харківщини, сепаратистські організації анонсують низьку  провокаційних акцій на 9 травня. Соціальними межами ширилось повідомлення, що т. з “Безсмертний полк” планує на 13-00 збір на площі Свободи та Ходу до Меморіалу. Хоча жодних заявок на проведення заходів в міськраді не було і ні хто ні чого не дозволяв. Отже захід незаконний із усіма наслідками для них. Є підозра, що це дезінформація, а сам рашистський
шабаш буде в іншому місці. 

Зважаючи на це, патріотична громадськість Харкова підготувала  Звернення до Голови Харківської облдержадміністрації та до керівництва правоохоронних органів.

Голові Харківської обласної державної адміністрації Світличній Ю. О.

Начальнику Управління Служби безпеки України в Харківській області Носачу А.В.

Начальнику Головного управління Національної поліції в Харківській області Дмитрієву А.А.

Останні роки гібридна російська агресія спекулює на темі перемоги у другій світовій війні, зокрема це відбувається через організацію акції «Бессмертный полк», яку країна-агресор проводить 9 травня. Відомо, що проект «Бессмертный полк» реалізується за кошти «Национального благотворительного фонда» відповідно до розпорядження президента Російської Федерації від 05.04.2016 № 68-рп. На сайті проекту http://www.moypolk.ru/ вказано, що в Україні планують його реалізувати в містах Синельникове, Дніпропетровськ, Донецьк, Запоріжжя, Луганськ, Лутугіне, Макєєвка, Свердловськ, Сніжне та Харків. Координатором по проведенню даної ворожої інформаційної операції на території України є Юрій Кот, який знаходиться в Москві й займається антиукраїнською пропагандою, відомий своїми зв’язками з агентурою російських силових органів, знаходиться в базі Центру “Миротворець”.

Минулого року намагання провести цю акцію носили провокативний характер, учасники мітингу на Меморіалі чіпляли на портрети ветеранів війни колорадські стрічки, вигукували антиукраїнські гасла, вступали в суперечки з ветеранами АТО, представниками силових органів, активістами й волонтерами, спаплюжуючи пам’ять про великі втрати, які поніс народ України в часи другої світової війни. Зазначимо, що це суперечить Указу Президента України №84/2017 від 28.03.2017 р. «Про відзначення у 2017 році Дня пам’яті та примирення і 72-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні».

Вважаємо, що в умовах гібридної війни цей захід, який фінансується за кошти агресора, буде мати негативний суспільно-політичний резонанс, шкодити суспільній злагоді та громадянському порозумінню, буде використаний пропагандою країни-агресора в інформаційній війні.

Просимо Вас:

 1. Не давати дозволу на проведення акції “Бессмерный полк” в м.Харків.
 2. Провести роз’яснювально-профілактичну роботу з керівництвом державних та комунальних органів, освітніх закладів, громадських організацій щодо справжніх цілей даної акції.
 3. Організувати зйомку учасників акції та провести роботу про встановленню серед них осіб, які є провокаторами, постійно залучаються до проведення операцій країни-агресора в нашому місті.
 4. Провести необхідну оперативно-розшукову діяльність щодо джерел фінансування та механізмів залучення людей на подібні акції.
 5. Дати публічну оцінку діяльності тих організацій і ЗМІ, які є посібниками російської агресії, займаються проведенням інформаційних операцій в Україні.

Нас, громадських активістів, волонтерів, ветеранів АТО, дуже турбують питання безпеки нашого міста, тому ми будемо рішуче реагувати на будь-які прояви російської агресії. Водночас запевняємо, що патріотичні громадські організації завжди готові допомагати правоохоронним органам в боротьбі з ворожою агітацією та пропагандою на теренах Харківщини.

Інші гарячі точки за даними Громадського штабу оборони Харківщини:

1.Меморіал, Білгородське шосе. Планують збір о 8:30. Ймовірно буде гепа та його камарилья на 9:00. Очікуються – ГО «Трудова Харківщина»,  “Союз Радянських Офіцерів”, “Робочий фронт Україна “,” чорнобильці “,” афганці “,  виряджені козаки,  “Український вибір”,  ПСПУ (Вітренко), СПУ, КПУ, та інша рашистська нечисть – всі вони будуть зображувати “Безсмертний полк”.
2. Братська могила. вул. Голона, 3 (вул. Літературна), кут р. Незалежності – Союз совкових офіцерів, офіційно зробили заявку на покладання квітів і отримали дозвіл. Відправляються туди після Меморіалу на транспорті.
3.  “Солдат” – вул. 23 серпня; вул. Університетська, 4; “Зірка” – вул. Харківських дивізій, Нові дома – можливі збіговиська.
ГШОХ також нагадує:
Згідно закону України “Про декомунізації” на території України заборонено:
– прапори, герби СРСР, УРСР, ВКПБ, КПРС;
– поєднання зірка / серп і молот;
– зображення і висловлювання Леніна, Сталіна та інше;
– виконання гімну СРСР;
– неоригінальні червоні прапори бойових частин з символікою (тобто будь-які червоні прапори із зірками і серпами);
Всі ці дії караються тюремним строком до 5 років. КК України.
– колорадська стрічка та її різновиди – не заборонені, але є приводом до розгляду і виклику поліції або СБУ, для з’ясування особи і причетності даного громадянина до протиправних і антиукраїнським подій 2014-15 років.

Детальнішеhttps://www.facebook.com/groups/1438673103021055/permalink/1915015375386823/?pnref=story

Христос Воскрес – Воскресне й Україна!!! ЄвроМайдан Харків Вітає всіх Побратимів з Великоднем!!!

Flag_of_Ukraine

Шановні Побратими!
ЄвроМайдан Харків сердечно Вітає Вас Великоднем!
Цього дня ми відзначаємо Воскресіння Христове. На теренах України святкувати Великдень, як Воскресіння Ісуса почали ще наприкінці першого тисячоліття, з прийняттям християнства. Сьогодні це свято символізує  загальне відродження та оновлення світу.
Бажаємо Вам і Вашим родинам щастя, здоров’я та нових успіхів. Нехай Ваші душі будуть багаті на добро, як святковий стіл, чисті як Великодній рушник і веселі, як українські писанки. Хай малинові дзвони Великодня принесуть у Вашу оселю радість, віру, надію і любов!
Неньки Україні нехай Бог дарує Перемогу над лютим ворогом і справжнє духовне, культурне та економічне Відродження!
Особливі побажання нашим захисникам, які й в цей святковий день не жаліючи себе боронять рідну землю від агресора! Повертайтесь живими та з перемогою! Бережи їх Боже! 

Христос Воскрес – Воскресне й Україна!!!
Слава Україні!!!

Духовний Гімн України!

Боже Великий, Єдиний!
Нам Україну храни,
Волі і світу промінням
Ти її осіни.

Світом науки і знання
Нас, дітей, просвіти,
В чистій любові до Краю
Ти нас, Боже, зрости.

Молимось, Боже Єдиний,
Нам Україну храни,
Всі свої ласки-щедроти
Ти на люд наш зверни.

Дай йому волю, дай йому долю,
Дай доброго світа,
Щастя дай, Боже, народу
І многая, многая літа!

 

Відкрите Звернення Інфоцентра Євро Харків щодо сплюндрування банера на честь загиблих воїнів.

2017-03-20

Відкрите Звернення Інфоцентра Євро Харків
щодо сплюндрування банера на честь загиблих воїнів.

У ніч з 19 на 20 березня 2017 року в Харкові невідомими вандалами було сплюндровано банер на честь воїнів, загиблих у сучасній російсько-української війни (т. з. АТО) на площі Свободи. Подібні ганебні дії паплюжать пам’ять Героїв, загиблих за Волю та Незалежність України, є проявом відкритої ворожості до своєї батьківщини, а також наслідком активізації сепаратистських сил в нашому місті останнім часом.
До цього було багато випадків нападів на українські символи – пам’ятник УПА у молодіжному парку, пам’ятний знак подіям 22 лютого 2014 та загиблим 22 лютого 2015 років, пам’ятник Івану Сірку біля дзеркального струменю та інші випадки. Це слід розцінювати набагато більш жорстко ніж хуліганство, бо ці дії направлені на знищення української державності.
Дії спрямовані безпосередньо проти національної безпеки, що не можна залишити без адекватної та миттєвої відповіді!
ВИМАГАЄМО від правоохоронних органів, а саме Обласної прокуратури, Головного управління Національної поліції в Харківській області, Служби безпеки України провести швидке та об’єктивне розслідування, знайти винних і притягнути їх до кримінальної відповідальності. ЗВЕРТАЄМОСЬ до Голови Харківської обласної державної адміністрації Юлії Світличної з проханням взяти хід розслідування під особистий контроль!

ГО “ІАЦ Євро Харків”

Термінове звернення харківських волонтерів щодо силових дій влади до учасників “блокади торгівлі на крові”

2017-03-13
13 березня 2017 року в Харкові на майдані Свободи біля намету “Все для Перемоги” зібрались волонтери та громадські активісти, зокрема представники Харківського Євромайдану, Громадської Самооборони та Автомайдану. Вони оприлюднили звернення до Президента України, в якому категорично засудили застосування силових методів щодо учасників мирного заходу блокади торгівлі на крові.
Continue reading

Kharkiv Euromaydan Declaration about the situation in KNURE

2016-10-18-e

To the Minister of Education and Science of Ukraine Lilia Hrynevych

Dear Mrs Lilia Hrynevych,

We the civil society organizations of the Kharkiv Euromaidan Union have been watching the situation in Kharkiv National University of Radio Electronics for about a year passing from hope to anxiety.

The well known businessman and social activist Eduard Rubin’s appointment as Acting Rector of Kharkiv NURE was seen by us as the criterion of actual reforms in higher education We welcomed this appointment because we know Rubin as not only an expert in his job but also as a patriot having supported the Revolution of Dignity since its first days. When the war started he helped our soldiers in ATO.

Until recently, we were happy to see prominent progress Rubin was making at the new position despite the stressful pace he was working at and the difficulties he faced due to the resistance against his introducing new ideas in the university.

It was a real shock for us when news came that the Ministry of Education removed Rubin from elections to the Rector position under a formal pretext. Fortunately a court has determined recently that this formal reason was untenable. Now the Ministry has a chance to get out of this situation without reputational loss.

Dear Lilia Mykhalivna we are sure that the situation in KNURE reflects a struggle of the new Ukraine ideals for which we stood on Maidan against the old corrupted Ukraine which became a symbol of Yanukovych. Rubin in KNURE fights against a decaying part of a corrupted system which still permeates our higher education. And there simply should not be a question which side you and we support.

We all may make mistakes, only doing nothing prevents from mistakes. And the most important thing is how we correct our mistakes to improve the situation.

The Ministry of Education and Science took a false step having taken the reaction side and supporting the former heads of the University who were corrupted. We are calling you to recognize and correct this mistake! We ask you to support Rubin in his efforts creating a European university, the one of the best technical universities in Ukraine. Just give him the opportunity and time. If you support him with your authority, you’ll be proud of the result. We believe KhNURE new innovative experience could be spread to other universities further on.

We invite you to come to Kharkiv to learn the situation on the ground. We would be happy meet you and to talk about what’s going on to remove the mistrust arisen. We believe that the ideals of the Maidan are not an empty phrase for all of us.

With hope to be heard

Signed by
Володимир Чистилін
Борис Редін
Вікторія Склярова
Юрій Павленко
Василь Рябко
Сурен Кочарян
Надія Савинська
Марина Полякова
Трубчанов Віктор
Рассоха Ігор
Михайло Довгопол
Максим Зеленський
Віктор Гарбар
Олександр Таран
Валерія Гумбракович
Олена Абіюк
Сергій Жадан
Борис Севастьянов