Category Archives: Заяви

Звернення з приводу вшанування пам’яті загиблих та подій 22 лютого


Я думаю що ніхто не забув події 22 лютого 2014 та 2015 років, ту ціну яку ми тоді заплатили, та те на краю чого ми тоді стояли.

Continue reading

Ми маємо організувати в країні нову владу!

Проект для обговорення

Новорічний Маніфест:

Ми маємо організувати в країні нову владу!

Звернення до всієї волонтерської спільноти та всіх солідарних з волонтерами патріотів України

Continue reading

ЗА ВИБОРИ БЕЗ ЗРАДИ І БРЕХНІ!

ЗА ВИБОРИ БЕЗ ЗРАДИ І БРЕХНІ!

Звернення Координаційної Ради Харківського Євромайдану

Ми вважаємо Президентські вибори 2019 року однією з ключових подій в історії України. Тепер від самих громадян залежить, чи залишиться Україна справді вільною і незалежною.
Continue reading

Звернення Координаційної Ради Харківського Євромайдану про проекти законів про саботаж та колабораціонізм

2017-11-28-4

Голові комітету Верховної Ради України
з питань національної безпеки і оборони
Пашинському Сергію Володимировичу

Звернення Координаційної Ради
Харківського Євромайдану
про проекти законів про саботаж та колабораціонізм

Шановний Сергій Валентинович!

Розв’язана Російською Федерацією гібридна війна проти України передбачає не тільки мілітарну, економічну та інформаційну складову, а й підрив віри у владу і саму державність України силами законсервованих своїх агентів всередині самої України. Це стосується всіх сторін функціонування державного механізму.

Можна навести тисячі фактів таких дій. Це спостерігається від бездіяльності посадових і службових осіб щодо торгівлі контрафактними і контрабандними тютюновими виробами по всій Україні і саботажу реформ, від ігнорування подання правдивої інформації про збройну агресію РФ проти України в національно-патріотичному вихованні молоді, до відвертої пропаганди ідеології Русского міра, як це, наприклад, відбувається прямо в ці дні на території НТУ „ХПІ”  у місті Харкові, де російська продюсерська компанія “Star Media” за участі російських акторів, які включені в список „Миротворця”, із залученням української студентської молоді в масових сценах, знімає пропагандистський фільм, про певні епізоди другої світової війни на території Києва та Харкова, проводячи, тим самим, ідеологічні елемент про „єдиний народ”, „спільну історичну пам’ять”, формуючи непритаманний Харкові образ „бандитського русскаязичного міста” .

Коордрада Харківського Євромайдану вважає, що такі дії (бездіяльність) здійснюють вплив на масову свідомість, провокують невдоволення та соціальні протести громадян, деморалізують суспільство і не тільки створюють загрозу обороноздатності країни, а й заохочують ворога до дій. Обороноздатність держави визначається його мобілізаційними можливостями, складом і бойовими можливостями, кількістю і якістю озброєнь, морально-духовним настроєм народу. Тобто, обороноздатність держави – це комплексне питання і охоплює всі сторони життя в державі.

Певні дії посадових та службових осіб, окремих громадян можна кваліфікувати як саботаж, колабораціонізм чи шкідництво. При цьому, під впливом таких дій (бездіяльності), люди втрачають віру у владу, у шлях, який вибрала Україна після подій на Майдані 2013-2014 років. Одночасно, провокуючи громадян до невдоволення своїм життям та соціальних протестів.

Чинний Кримінальний кодекс України не має такої статті, як „саботаж”, „колабораціонізм”, „шкідництво”, а 367 стаття Кримінального кодексу України „Службова недбалість” та інші статті Кримінального кодексу України в умовах війни не відповідають реальним викликам, перед якими стоїть Україна і українське суспільство.

Кримінальний кодекс Української РСР 1960 року не містив такого терміну, як „саботаж”, але була стаття 61 кодексу 1960 року „Шкідництво” (Стаття  61 виключена на підставі Закону N 2468-12 від 17.06.92), яка визначала „Шкідництво, як „Дія або бездіяльність,  спрямована до підриву  промисловості, транспорту, сільського господарства,  грошової системи,  торгівлі або інших галузей народного господарства,  а так  само  діяльності державних органів  чи  громадських  організацій з метою ослаблення Радянської держави,  якщо це діяння вчинено  шляхом  використання державних чи  громадських  підприємств,  установ,  організацій або шляхом протидіяння їх нормальній роботі”.

 Санкція за цією статтею передбачала позбавлення волі на строк від восьми до п’ятнадцяти років з конфіскацією майна і з засланням на строк до п’яти років чи без такого. І слід звернути увагу, що ця стаття існувала в мирний час. Для існування цієї статті в Кримінальному кодексі не потрібно було ні воєнного стану, ні самої війни.

Звичайно, що ейфорія від безкровно отриманої незалежності в 1990 році сприяла тому, що в той період намагались якомога швидше позбавитись „радянського” минулого і вилучили цю статтю із Кримінального кодексу. Результат цього недалекоглядного кроку ми спостерігаємо вже три з половиною роки і за це сплатили своїм життя десятки тисяч українців.

Питання повернення до такого інституту, як „саботаж” вже піднімалось раніше. В 2015 році за ініціативою групи народних депутатів, а саме, Пашинського С. В. та інших, вносився законопроект „Про внесення змін до деяких законодавчих актів  України (щодо посилення відповідальності за послаблення обороноздатності України)”. Законопроектом передбачалось, доповнити до Розділу 1 особливої частини „Злочини проти основ національної безпеки України” Кримінального кодексу України додаткову статтю 113-1 „Саботаж”.

Закон «Про оборону України» від 06.12.1991 N 1932-XII „Обороноздатність держави” визначає як „здатність держави до захисту у разі збройної агресії або збройного конфлікту. Вона складається з матеріальних і духовних елементів та є сукупністю воєнного, економічного, соціального та морально-політичного потенціалу у сфері оборони та належних умов для його реалізації”. Елементи саботажу можна спостерігати в багатьох галузях економічного, культурного і політичного життя України.

Також, до цього часу не прийнято рішення щодо проекту закону №6170 „Про заборону колабораціонізму”, який подано народним депутатом Ігорем Лапіним. Слід нагадати, що у проекті закону про гарантії прав та свобод громадян України на тимчасово окупованих територіях АРК та міста Севастополь  була стаття, що передбачала покарання за колабораціонізм – співпрацю з владою країни-агресора у Криму. Однак за наполяганням правозахисників під час ухвалення закону у квітні 2014-го року ця стаття із проекту була вилучена. Можливо, що вилучення цієї статті в 2014 році пояснюється тим, що тоді ніхто не очікував, що війна затягнеться на роки, а кількість жертв буде нараховувати десятки тисяч українців.

Законопроекти не пройшли, оскільки певні комітети ВР „зважають на важку економічну ситуацію у нашій державі” то ж „прийняття зазначеного законопроекту є передчасними”, також. „мають невизначену термінологію”, хоча і „не суперечать положенням Конституції України”. Також, є посилання на те, що діюче законодавство має достатньо механізмів для боротьби із саботажем, шкідництвом та колабораціонізмом. Проте, ми вважаємо, що таке твердження є хибним, оскільки вони виписані для мирного часу і не враховують те, що йде війна, яка буде продовжуватись до того часу, доки ідеологія  “Русского міра” не буде засуджена міжнародним трибуналом.

Гібридна агресія РФ незвична, інформаційна складова превалює над мілітарною і, за таких умов, дії чи бездіяльність посадових чи службових осіб з невиконання або неналежного виконання, аж до спотворення, приписів влади, але наслідком яких є невдоволення громадян аж до громадських протистоянь та конфліктів і, як результат, до погіршення мобілізаційної готовності та підриву морально-духовного настрою народу, потрібно розглядати не інакше, як саботаж, колабораціонізм, шкідництво.

Ми вимагаємо повернутись до розгляду проектів законів щодо доповнення Кримінального кодексу України статтями „Саботаж”, „Про заборону колабораціонізму”. Звичайно, що новели цих законів повинні бути доопрацьовані та враховувати специфіку і особливості сучасної війни гібридного типу, охоплювати всі явища, які наносять шкоду обороноздатності країни. І це стосується не тільки ВПК, а й інших галузей, не тільки окупованих територій, а й материкової частини України. Можливо, що в умовах гібридної агресії ці закони також повинні мати гібридний характер, але так далі продовжуватись не може. Війна не закінчилась, а бездіяльність тільки створює умови для її продовження.

23.11.2017

Коордрада Харківського Євромайдану

Підписано співкоординаторами  Харківського Євромайдану:

Ігор Рассоха
Віталій Тропачов
Сурен Кочарян
Ярина Чаговець
Марина Полякова
Вікторія Склярова
Тетяна Чаговець
Борис Редін
Андрій Безуглий

Надіслано 26.11.2017

23905695_1747052091973310_4148249275003667235_n2

24174607_1747052098639976_1873916459469155904_n24067872_1747052105306642_6386457551330938967_n23916050_1747052131973306_8163843737828379904_n

Надійшла відповідь (розміщено на цій сторінці 08.01.2018 р.):
vidpovid1

Звернення та вимоги депутатам і Президенту від коордради харківського Євромайдану

2017-11-20

ЗВЕРНЕННЯ

До депутатів Верховної Ради
та Президента України
Петра Порошенко!

19 листопада 2013 року, за два дні до початку Майдану у Києві, харків’яни провели перший мітинг за Євроінтеграцію. Тоді більше ста громадян вийшли з плакатами на головну площу міста з вимогами підписання Асоціації з ЄС.

Але це не єдина вимога, яка об’єднала суспільство.
Люди вимагають рівності перед законом без виключення. Вимагають здійснення змін в країні, які приведуть до покращення рівня життя і добробуту українського народу.

Так чотири року тому починався Євромайдан у Харкові. Це потім активістів будуть бити, палити їм автівки, по місту ходитимуть озброєні тітушки і «Оплот», відбудеться перший Форум Євромайданів, троє наших хлопців стануть Героями Небесної Сотні, а 22 лютого 2014 року кілька десятків тисяч харків’ян зірвуть зібрання депутатів-сепаратистів Південного-Сходу, щоб не дати реалізуватись російському сценарію знищення держави. Саме у Харкові починався Євромайдан і саме тут він завершав переможну ходу звільненнями ОДА, піснями ультрас і відстоюваннями громадянами свого міста під час так званої «руської весни». Харків лишається єдиним містом України, де до цих пір існує Євромайдан. Намет «Все для перемоги», який стоїть більше ніж три роки на самій великій площі Європи та буде стояти до тих пір, поки не будуть виконані всі умови Євромайдану та звільнення всіх окупованих територій України. Революція гідності триває, основні вимоги майдану до цього часу не виконані…

Тому коордрада харківського Євромайдану та патріотична спільнота нашого міста вирішила цього року провести народне Віче саме у неділю, 19 листопада 2017 року.

Ми, громадські активісти м. Харкова, у ЧЕТВЕРТУ річницю революції гідності, звертаємось до Вас, депутатів Верховної ради та президенту України з ВИМОГОЮ виконати обіцянки, що були дані Вами на Євромайдані та в Ваших передвиборчих програмах, а саме:
1. Скасувати депутатську недоторканість.
2. Затвердити новий Виборчий Закон, в якому передбачити вибори за відкритими списками та відкликання депутатів УСІХ РІВНІВ за невиконання передвиборчих обіцянок
Також вимагаємо розробити та затвердити
А) Закон про імпічмент президента.
Б) Закон про антикорупційний суд.
В) Розробити та затвердити Закон Ураїни “Про вибори складу центральної виборчої комісії” з урахуванням вимог громадськості.
Г) Зробити суд присяжних з кримінальних справ обов’язковим.

Цей лист був зачитаний 19.11.2017 року перед громадою у місті Харкові та був нею підтриманий.

Підписали:
Ігор Рассоха
Віталій Тропачов
Борис Редін
Леонід Онищенко
Володимир Чистилін
Юрій Павленко
Надія Савинська
Дмитро Булах
Сурен Кочарян

Лист направлений:
– Адміністрація Президента України вул. Банкова, 11, м. Київ, 01220
– Верховна Рада України вул. Грушевського, 5, м. Київ, 01008

P1270644

 

ЗВЕРНЕННЯ

Президенту України Петру Порошенку
Адміністрація Президента України
вул. Банкова, 11, м. Київ, 01220

До депутатів Верховної Ради України
Верховна Рада України
вул. Грушевського, 5, м. Київ, 01008


19 листопада 2013 року, за два дні до початку Майдану у Києві, харків’яни провели перший мітинг за Євроінтеграцію. Тоді більше ста громадян вийшли з плакатами на головну площу міста з вимогами підписання Асоціації з ЄС.

Але це не єдина вимога, яка об’єднала суспільство.
Люди вимагають рівності перед законом без виключення. Вимагають здійснення змін в країні, які приведуть до покращення рівня життя і добробуту українського народу.

Так чотири року тому починався Євромайдан у Харкові. Це потім активістів будуть бити, палити їм автівки, по місту ходитимуть озброєні тітушки і «Оплот», відбудеться перший Форум Євромайданів, троє наших хлопців стануть Героями Небесної Сотні, а 22 лютого 2014 року кілька десятків тисяч харків’ян зірвуть зібрання депутатів-сепаратистів Південного-Сходу, щоб не дати реалізуватись російському сценарію знищення держави. Саме у Харкові починався Євромайдан і саме тут він завершав переможну ходу звільненнями ОДА, піснями ультрас і відстоюваннями громадянами свого міста під час так званої «руської весни». Харків лишається єдиним містом України, де до цих пір існує Євромайдан. Намет «Все для перемоги», який стоїть більше ніж три роки на самій великій площі Європи та буде стояти до тих пір, поки не будуть виконані всі умови Євромайдану та звільнені всі окуповані території України. Революція гідності триває, основні вимоги майдану до цього часу не виконані…

Тому коордрада харківського Євромайдану та патріотична спільнота нашого міста вирішила цього року провести народне Віче саме у неділю, 19 листопада 2017 року.

Ми, громадські активісти м. Харкова, у ЧЕТВЕРТУ річницю революції гідності, звертаємось до Вас, депутатів Верховної ради та президенту України з ВИМОГОЮ виконати обіцянки, що були дані Вами на Євромайдані та в Ваших передвиборчих програмах, а саме:

 1. Скасувати депутатську недоторканість.

2. Затвердити новий Виборчий Закон, в якому передбачити вибори за відкритими списками та відкликання депутатів УСІХ РІВНІВ за невиконання передвиборчих обіцянок
Також вимагаємо розробити та затвердити
А) Закон про імпічмент президента.
Б) Закон про антикорупційний суд.
В) Розробити та затвердити Закон Ураїни “Про вибори складу центральної виборчої комісії”

з урахуванням вимог громадськості.
Г) Зробити суд присяжних з кримінальних справ обов’язковим.

Цей лист був зачитаний 19.11.2017 року перед громадою у місті Харкові та був нею підтриманий.

За дорученням коордради Євромайдану Харків лист підготував та відправив Редін Б.М.

Відповідь прошу надати за наступними контактами:
Редін Борис Миколайович
(Вказані телефон та емейл)
Волонтерский центр Укроп-Хол, майдан Свободи, 7, Харків, Харківська область, 61022

Кордон терпіння прорвано – резолюція наради активістів Харкова

2017-09-13-ktpОстанні політичні події, в ході яких політики ставлять власні інтереси вище інтересів України, призвели до бурхливої реакції серед активної української громадскості. В результаті, 12 вересня 2017 року у Харкові, в Укроп Холі пройшла нарада щодо недопущення руйнівних тенденцій, до яких приводять безвідповідальні дії політиків.
Continue reading

Патріотичні сили Харківщини демонтували залізний паркан на громадському пляжі Олешківського хутора, який було встановлено без жодних законних на то підстав

19990371_1979009272385935_5600629275618702232_n

15 червня 2017 року НВР “Правий Сектор”, разом з представниками ГО “Альтернатива”, “Автомайдан”, “Фрайкор”, Національного Корпусу та, головне, з мешканцями навколишніх селищ демонтували залізний паркан на громадському пляжі Олешківського хутора, який було встановлено без жодних законних на то підстав.
Один з місцевих жителів вирішив позбавити громаду права вільно відвідувати водоймище, однак ми допомогли громаді відновити справедливість відповідно до статті 51 Водного Кодексу України. Також протягом акції тривав збір підписів за розірвання договору оренди ставка в с. Олешки між Харківською РДА та орендарем Котіним М. В. через порушення прав громадян та договору оренди.
Тому ми разом з місцевими мешканцями допомогли їм належним чином облаштувати громадський пляж. 
Протягом всього часу були присутні співробітники поліції, які одразу після того, як ми почали демонтувати паркан робили зауваження, називаючи наші дії незаконними. Однак де ж раніше була ця поліція, яка декілька років проїжджала повз огорожі і жодного разу не удосужилася перевірити на законність установлення цієї огорожі?
Своєю злочинною бездіяльністю вони провокують громадян до незаконних, на їхню думку, акцій прямої дії. Тепер вхід вільний. Траву скошено. Пісок завезено. А місцеві жителі разом зі своїми сім’ями можуть знову насолоджуватися відпочинком біля водоймища в Олешках.

НВР Правий Сектор – Харківщина

Патріотичні сили Харківщини  підготували відповідну Заяву з цього приводу:

Шановні Слобожанці!
На території Харківської області відбуваються масові порушення українського законодавства пов’язані з обмеженням доступу громадянам України до природних та інших водойм.

Ми, представники «ГО – «Альтернатива»» та патріотичні сили Харківщини виступаємо проти порушення закону. Наша мета – не перешкоджати діяльності підприємств, підприємців чи комунальних закладів, а забезпечити належний безперешкодний доступ громадян до водних ресурсів, що передбачено Конституцією України, а саме: статтею 13, де зазначено, що
земля, її надра, атмосферне повітря, водні та інші природні ресурси, які знаходяться в межах території України, природні ресурси її континентального шельфу, виключної (морської) економічної зони є об’єктами права власності Українського народу.

Від імені Українського народу права власника здійснюють органи державної влади та органи місцевого самоврядування в межах, визначених Конституцією.
Кожний громадянин має право користуватися природними об’єктами права власності народу відповідно до закону.

Держава забезпечує захист прав усіх суб’єктів права власності й господарювання, соціальну спрямованість економіки. Усі суб’єкти права власності рівні перед законом та нормами Водного Кодексу України.

Саме тому ми закликаємо державні та місцеві органи влади виконати свої прямі обов’язки та навести лад в цій сфері та відновити законну справедливість. У разі невиконання владою своїх обов’язків право на встановлення законності залишається за Народом України.
«ГО – «Альтернатива»»

Фотоальбом: https://www.flickr.com/photos/[email protected]/sets/72157686294555155/with/35895524726/

 

 

Разом до Перемоги! “Декалог” та 44 правила українського націоналіста

flag-ukraina-ponad-use-max-500

Під час  сучасного етапу боротьби за Волю та Незалежність України, чергової війни з нашим історичним ворогом, актуальним буде нагадати всім нам Декалог (заповіді), що були ухвалені ще в 1929 році, коли було засновано ОУН та правила українського націоналіста, яких мають дотримуватися всі патріоти!

Десять заповідей українського націоналіста (Декалог)

Я — Дух одвічної стихії, що зберіг Тебе від татарської потопи й поставив на грані двох світів творити нове життя:

 1. Здобудеш Українську Державу, або загинеш у боротьбі за Неї.
 2. Не дозволиш нікому плямити слави, ні честі Твоєї Нації.
 3. Пам’ятай про великі дні наших Визвольних змагань.
 4. Будь гордий з того, що Ти є спадкоємцем боротьби за славу Володимирового Тризуба.
 5. Пімсти смерть Великих Лицарів.
 6. Про справу не говори, з ким можна, а з ким треба.
 7. Не завагаєшся виконати найнебезпечнішого чину, якщо цього вимагатиме добро справи.
 8. Ненавистю і безоглядною боротьбою прийматимеш ворогів Твоєї Нації.
 9. Ні просьби, ні грозьби, ні тортури, ані смерть не приневолять тебе виявити тайни.
 10. Змагатимеш до посилення сили, слави, багатства й простору Української Держав
44 правила українського націоналіста

Невмируща владарна воля Української Нації, що казала Твоїм предкам завойовувати світ, водила їх під мури Царгороду, поза Каспій та Вислу, здвигнула могутню Українську Державу, мечем і плугом зазначувала границі своєї владарности, в боротьбі проти орд сповняла історичну місію України, що проявлялася в державницьких чинах і творчих замірах Великих Гетьманів і Геніїв, що піднялися з руїни до нового революційного чину й державного будівництва, що посягає тепер владно по нове життя і творить могутню епоху Українського Націоналізму й наказує Тобі: Встань і борись! Слухай і вір, здобувай і перемагай, щоб Україна була знову могутня, як колись і творила нове життя по власній уподобі і по своїй волі.

1. Приймай життя як героїчний подвиг і здобувай чин незламної волі та творчої ідеї.
2. Найвищим Твоїм законом і Твоїм бажанням є воля й ідея Нації.
3. Будь гідним виконавцем заповітів великих синів Твоєї Нації і борись та працюй для великого майбутнього.
4. Твоїм найбільшим добром і Твоєю честю є сила і велич Твоєї Нації.
5. Залізна дисципліна супроти Ідеї та Проводу й обов’язок праці є Твоєю чеснотою.
6. Пам’ятай, що Україна покликана до творення нового життя і тому працюй для її мотутности й розвитку.
7. Плекай духа волі й творчости, неси всюди ідею Правди України і закріплюй в життя її історичну місію.
8. Твоєю найбільшою любов’ю є Українська Нація, а Твоїми братами всі члени української національної спільноти.
9. Будь вірний Ідеї Нації на життя і смерть і не здайся, хоч би проти Тебе був увесь світ.
10. Красу і радість життя вбачай у невпинному стремлінні на вершини духа, ідей і чину.
11. Могутній Бог княгині Ольги і Володимира Великого жадає від Тебе не сліз, ані милосердя чи пасивного роздумування, але мужности й активного життя.
12. Знай, що найкраще віддаси Богові почесть через Націю та в ім’я Нації чинною любов’ю до України, суворою мораллю борця та творця вільного державного життя.
13. Здобувай знання, що допоможе Тобі опанувати світ і життя, піднести Україну й перемогти ворогів.
14. Будь свідомий того, що Ти є співвідповідальним за долю цілої Нації.
15. Пам’ятай, що найбільшим злочином є шкодити своїй Нації.
16. Твоїми ворогами є тільки вороги Твоєї Нації.
17. З ворогами поступай так, як того вимагає добро і велич Твоєї Нації.
18. Знай, що найкращою ознакою українця є мужній характер і вояцька честь, а охороною України — меч.
19. Постійно пізнавай, удосконалюй себе, а здобудеш світ і життя.
20. Знай, що світ і життя — це боротьба, а в боротьбі перемагає той, хто має силу.
21. Тоді Ти повна людина, коли перемагаєш себе і світ і постійно стремиш до вершини.
22. Знай, що в боротьбі перемагає той, хто не заломлюється невдачами, але має відвагу піднятися з упадку й завзято змагає до цілі.
23. До перемоги треба витривалости й постійного зусилля в діянні і боротьбі.
24. Кожночасно будь готов на найбільший чин, але при тому не занедбуй щоденної праці.
25. Будь перший в боротьбі і перемогах життя, щоб здобути для Нації вінець перемоги.
26. Живи риском, небезпеками і постійним змагом, а погорджуй всякою вигодою і спокійним життям філістра.
27. Радо й без нарікань виконуй покладені на Тебе обов’язки щоб власною працею й наявними вартостями здобути собі право на провідництво.
28. Пам’ятай, що провідництво вимагає постійних трудів і великих зусиль.
29. Будь сильний і незламний навіть в обличчі смерти і всяких терпінь.
30. Став гордо чоло небезпекам, а на удари життя відповідай збільшеним зусиллям праці й боротьби.
31. Пам’ятай, що милостиню приймає тільки немічний прошак, що не може власною працею і власними вартостями здобути право на життя.
32. Не покладайся на нікого. Будь сам творцем свого життя.
33. Будь скромний і шляхетний, але не знай, що значить слабість і покора.
34. Співчуття з велетнями духа Тебе підносить, а співчуття з підлими й безхарактерними людьми ослаблює. Подай братню руку тим, що хотять, як і Ти, йти на верхів’я.
35. Не завидуй нікому. Приймай те, що здобудеш власною працею і вартістю.
36. Будь товариський. Зав’язуй побратимство духа, ідеї і зброї в житті, праці й боротьбі.
37. Зв’язуй тісно своє життя з життям Нації. Віддай Україні свою працю, майно, кров.
38. Гидуй всякою лицемірною облудою і хитрим фальшем, але перед ворогом укривай таємні справи і не дайся заманити в наставлені сіті, для здобуття ж тайни від ворога вживай навіть підступу.
39. Шануй жінок, що мають стати Тобі товаришками духа, ідеї і чину але гидуй розгнузданими.
40. Ціни високо материнство як джерело продовження життя. З Твоєї родини створи кивот чистоти раси Нації.
41. Люби й опікуйся дітворою, як молодістю майбутнього Нації.
42. Плекай фізичні сили, щоб тим видатніше працювати для своєї Нації
43. Будь точний. Вважай за втрачену частину життя кожну хвилину, що пройшла без діла.
44. Що робиш, роби совісно й так, якби воно мало остатися вічно й мало стати останнім і найкращим свідоцтвом про Тебе.

https://uk.wikipedia.org/wiki/Декалог_ОУН
http://ukrnationalism.com/the-nationalist-movement/ideology/laws-of-ukrainian-nationalism/49-44-pravyla-zhyttia-ukrainskoho-natsionalista.html

Не допустимо сепаратистського шабашу 9 травня. Патріотична громадськість Харкова звернулась до голови ХОДА

Харків- це Україна

Як повідомив сьогодні Громадський штаб оборони Харківщини, сепаратистські організації анонсують низьку  провокаційних акцій на 9 травня. Соціальними межами ширилось повідомлення, що т. з “Безсмертний полк” планує на 13-00 збір на площі Свободи та Ходу до Меморіалу. Хоча жодних заявок на проведення заходів в міськраді не було і ні хто ні чого не дозволяв. Отже захід незаконний із усіма наслідками для них. Є підозра, що це дезінформація, а сам рашистський
шабаш буде в іншому місці. 

Зважаючи на це, патріотична громадськість Харкова підготувала  Звернення до Голови Харківської облдержадміністрації та до керівництва правоохоронних органів.

Голові Харківської обласної державної адміністрації Світличній Ю. О.

Начальнику Управління Служби безпеки України в Харківській області Носачу А.В.

Начальнику Головного управління Національної поліції в Харківській області Дмитрієву А.А.

Останні роки гібридна російська агресія спекулює на темі перемоги у другій світовій війні, зокрема це відбувається через організацію акції «Бессмертный полк», яку країна-агресор проводить 9 травня. Відомо, що проект «Бессмертный полк» реалізується за кошти «Национального благотворительного фонда» відповідно до розпорядження президента Російської Федерації від 05.04.2016 № 68-рп. На сайті проекту http://www.moypolk.ru/ вказано, що в Україні планують його реалізувати в містах Синельникове, Дніпропетровськ, Донецьк, Запоріжжя, Луганськ, Лутугіне, Макєєвка, Свердловськ, Сніжне та Харків. Координатором по проведенню даної ворожої інформаційної операції на території України є Юрій Кот, який знаходиться в Москві й займається антиукраїнською пропагандою, відомий своїми зв’язками з агентурою російських силових органів, знаходиться в базі Центру “Миротворець”.

Минулого року намагання провести цю акцію носили провокативний характер, учасники мітингу на Меморіалі чіпляли на портрети ветеранів війни колорадські стрічки, вигукували антиукраїнські гасла, вступали в суперечки з ветеранами АТО, представниками силових органів, активістами й волонтерами, спаплюжуючи пам’ять про великі втрати, які поніс народ України в часи другої світової війни. Зазначимо, що це суперечить Указу Президента України №84/2017 від 28.03.2017 р. «Про відзначення у 2017 році Дня пам’яті та примирення і 72-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні».

Вважаємо, що в умовах гібридної війни цей захід, який фінансується за кошти агресора, буде мати негативний суспільно-політичний резонанс, шкодити суспільній злагоді та громадянському порозумінню, буде використаний пропагандою країни-агресора в інформаційній війні.

Просимо Вас:

 1. Не давати дозволу на проведення акції “Бессмерный полк” в м.Харків.
 2. Провести роз’яснювально-профілактичну роботу з керівництвом державних та комунальних органів, освітніх закладів, громадських організацій щодо справжніх цілей даної акції.
 3. Організувати зйомку учасників акції та провести роботу про встановленню серед них осіб, які є провокаторами, постійно залучаються до проведення операцій країни-агресора в нашому місті.
 4. Провести необхідну оперативно-розшукову діяльність щодо джерел фінансування та механізмів залучення людей на подібні акції.
 5. Дати публічну оцінку діяльності тих організацій і ЗМІ, які є посібниками російської агресії, займаються проведенням інформаційних операцій в Україні.

Нас, громадських активістів, волонтерів, ветеранів АТО, дуже турбують питання безпеки нашого міста, тому ми будемо рішуче реагувати на будь-які прояви російської агресії. Водночас запевняємо, що патріотичні громадські організації завжди готові допомагати правоохоронним органам в боротьбі з ворожою агітацією та пропагандою на теренах Харківщини.

Інші гарячі точки за даними Громадського штабу оборони Харківщини:

1.Меморіал, Білгородське шосе. Планують збір о 8:30. Ймовірно буде гепа та його камарилья на 9:00. Очікуються – ГО «Трудова Харківщина»,  “Союз Радянських Офіцерів”, “Робочий фронт Україна “,” чорнобильці “,” афганці “,  виряджені козаки,  “Український вибір”,  ПСПУ (Вітренко), СПУ, КПУ, та інша рашистська нечисть – всі вони будуть зображувати “Безсмертний полк”.
2. Братська могила. вул. Голона, 3 (вул. Літературна), кут р. Незалежності – Союз совкових офіцерів, офіційно зробили заявку на покладання квітів і отримали дозвіл. Відправляються туди після Меморіалу на транспорті.
3.  “Солдат” – вул. 23 серпня; вул. Університетська, 4; “Зірка” – вул. Харківських дивізій, Нові дома – можливі збіговиська.
ГШОХ також нагадує:
Згідно закону України “Про декомунізації” на території України заборонено:
– прапори, герби СРСР, УРСР, ВКПБ, КПРС;
– поєднання зірка / серп і молот;
– зображення і висловлювання Леніна, Сталіна та інше;
– виконання гімну СРСР;
– неоригінальні червоні прапори бойових частин з символікою (тобто будь-які червоні прапори із зірками і серпами);
Всі ці дії караються тюремним строком до 5 років. КК України.
– колорадська стрічка та її різновиди – не заборонені, але є приводом до розгляду і виклику поліції або СБУ, для з’ясування особи і причетності даного громадянина до протиправних і антиукраїнським подій 2014-15 років.

Детальнішеhttps://www.facebook.com/groups/1438673103021055/permalink/1915015375386823/?pnref=story