Біля намету “ВСЕ ДЛЯ ПЕРЕМОГИ” буде показаний фільм про російських окупантів “Крим. Спротив”

2016-07-13-kinoУ середу 13-07-2016 року о 20:30 біля намету “ВСЕ ДЛЯ ПЕРЕМОГИ” буде показаний фільм про російських окупантів “Крим. Спротив”
Показ відбудеться у рамках привітання з Днем народження Олега Сєнцова.

Згідно задумом авторів, 25-хвилинний фільм розрахований в першу чергу на іноземного глядача.
“Головний герой фільму – реальний дослідник, який вивчає історію кримських татар. Саме його очима ми бачимо Крим з 2014 року до сьогодні. Це 25 хвилин не тільки фактів, а й почуттів про два роки окупації Криму. Не всі і не все герої тут. але стрічка про захист України в Криму, про кримських татар і українців на півострові, які зараз стали головною мішенню для окупанта, але продовжують своє опір – хто в тюрмах, хто на волі, хто в окупованому Криму, а хто на материку “, – зазначила автор ідеї і сценарію фільму Еміне Джапарова.

Фільм “Крим. Спротив” розповідає про окупацію Автономної Республіки Крим російськими військами в лютому 2014 року. Головний герой фільму – іноземний дослідник Джеймс (Остін Черроне), який приїхав на півострів відразу, як дізнався про присутність “зелених чоловічків”, щоб дослідити, що насправді відбувається в Криму. Саме тут в лютому-березні 2014 року його стає свідком появи “безіменних” російських військ і незаконного “референдуму” про статус Криму. Дослідження вченого змушує його зануритися в події 2014 року і наслідки захоплення Криму.

P.S. Інформація для не харків’ян. Намет “ВСЕ ДЛЯ ПЕРЕМОГИ” розміщений на головоній площі Харкова вже майже два роки.
Його функції – інформаційні, збір допомоги для АТО, також поруч з ним регулярно проходять різноманітні патріотичні заходи.

Facebook Comments

Напишіть відгук