Інформаційно-роз’яснювальна акція «Армійський контракт”. Харків, 03.06.2017

031141afeb9e951d5a59024d430ce64046ee5b4a

3 червня 2017 року Харкові на майдані Свободи з 11:00 до 14:00 пройде інформаційно-роз’яснювальна акція «Армійський контракт». У рамках заходу представлять 20 зразків сучасної військової техніки, розкажуть про силові підрозділи армії та воєнізовані формування.
Як пояснив директор Департаменту оборонної, мобілізаційної роботи та взаємодії з правоохоронними органами ХОДА Олексій Максимов, акція покликана не лише сприяти збільшенню кількості контрактників, але і продемонструвати можливості реформованої армії, популяризувати ЗСУ та інші воєнізовані формування.
«Головне, що харків’яни зможуть побачити військових – хлопців, які сьогодні відстоюють незалежність нашої держави. Армійці розкажуть про свої підрозділи», – розповів Олексій Максимов.
Він підкреслив, що питання комплектування ЗСУ та інших воєнізованих формувань у Харківській області знаходиться під особистим контролем голови ХОДА Юлії Світличної.
«Результати Харківської області з комплектування Збройних сил за контрактом було відзначено Генеральним штабом як одні з кращих у країні», – сказав Олексій Максимов.
За даними військового комісара Харківського обласного військового комісаріату Юрія Калгушкіна, в I кварталі поточного року планове завдання було виконано на 101% – 574 військовослужбовці підписали контракт. У II кварталі контрактниками вже стали 387 жителів області, а це 70% від плану (550 кандидатів). Близько 8% з тих, хто підписав контракт, – жінки.
«Хотів би відзначити значну допомогу з виконання планових завдань з боку керівництва ХОДА. Було проведено низку заходів – таких, як селекторні наради з головами районів, відновлення роботи рекрутингових центрів при центрах зайнятості», – зазначив Юрій Калгушкін.

Джерело: http://kharkivoda.gov.ua/news/86864

comments powered by HyperComments