АКЦІЯ «НА ПІДТРИМКУ ДМИТРА БУЛАХА – «НІ» ПЕРЕСЛІДУВАННЯМ ГРОМАДСЬКИХ АКТИВІСТІВ»

2017-08-31

Завтра, 31 серпня, о 9:30, перед сесією Харківської облради відбудеться акція громадських сил, небайдужих харків’ян на підтримку Дмитра Булаха та з вимогами до правоохоронних органів знайти виконавців та замовників жорстокого побиття Дмитра Булаха.

Сьогодні, 30 серпня о 12 годині дня, на голову ГО «Харківський антикорупційний центр» та депутата Харківської облради від партії «Самопоміч» Дмитра Булаха було скоєно збройний напад неподалік від його власного будинку. В результаті нападу у Дмитра діагностована травми середньої тяжкості: перелом ребер, черепно-мозкова травма, струс мозку. Ми впевнені, що цей напад пов’язаний з професійною, антикорупційною та депутатською діяльністю Дмитра Булаха.

Ми вимагаємо від правоохоронних органів розслідувати якомога швидше цей злочин і знайти виконавців та замовників нападу на Дмитра Булаха, щоб такі дії не повторювались проти громадських активістів у подальшому.

Запрошуємо всіх харків’ян підтримати Дмитра Булаха та сказати «НІ» розправам над громадськими активістами!

Харківський антикорупційний центр

comments powered by HyperComments
Прес-конференція - "Суддя Чопенко" проти "Справедливого суду". - Інформаційно-аналітичний центр Євро Харків
2018-03-13 22:48:28
[…] в судових установах. Ця подія становиться в один ряд с побиттям активіста Булаха та підпалом автомобілів активістів, а також іншими […]