Мітинг «Відкрита рада». Вільний доступ до сесії міськради Харкова. 20.09.2017, 9-30

21886834_2037334973152544_1683389425_o

20 вересня о 9:30 біля Харківської міської ради  (пл. Конституції, 7) відбудеться мітинг «Відкрита рада» з вимогою дотримання законного права харківян бути присутніми на засіданнях ради та припинення тиску на громадських активістів.

20 вересня відбудеться пленарне засідання Харківської міської ради. Згідно з Законом України про місцеве самоврядування, кожен громадянин має право бути присутнім на пленарних засіданнях ради. Втім Харківська міськрада систематично порушує це право, прикриваючись регламентом та відсутністю вільних місць. Щоразу під час засідань, міська влада виставляє муніципальну охорону, яка, застосовуючи силу, перешкоджає громадянам і не пропускає всередину.

Застосування фізичної сили, погрози та тиск на громадських активістів з боку харківської влади стають дедалі жорсткішими. Впродовж місяця у Харкові сталися два напади на громадських діячів. Членів правління Харківського антикорупційного центру Дмитра Булаха та Євгена Лісічкіна побили невідомі. Громадськість розцінює ці інциденти як тиск на діячів з метою зупинити їх антикорупційну діяльність.

В середу, 20 вересня, влада, імовірно, вкотре спробує використати силові методи, щоби перешкодити громадянам бути присутніми на засіданні міськради. Втім активісти спробують потрапити до приміщення, щоб скористатися своїм законним правом.

Запрошуємо активістів, журналістів та мешканців міста долучитись до акції та показати, що Харків вимагає від влади відкритості та прозорості!!!

Джерело: http://rpr.org.ua/announcements/mitynh-vidkryta-rada/


Деякі депутати бачуть тільки гроші, грошима думають, грошима балакають, мабуть більш ні на що не здатні. Ось приклад:

Facebook Comments

Залишити відповідь