4 роки від початку Євромайдану – відзначаємо 19.11.2017 р.

2017-11-1919 листопада 2013 року, за два дні до початку Майдану у Києві, харків’яни провели перший мітинг за Євроінтеграцію. Тоді більше ста громадян вийшли з плакатами на головну площу міста з вимогами підписання Асоціації з ЄС. Так чотири року тому починався Євромайдан у Харкові. Це потім активістів будуть бити, палити їм автівки, по місту ходитимуть озброєні тітушки і «Оплот», відбудеться перший Форум Євромайданів, троє наших хлопців стануть Героями Небесної Сотні, а 22 лютого 2014 року кілька десятків тисяч харків’ян вийдуть під Палац Спорту, щоб не дати реалізуватись російському сценарію знищення держави. Саме у Харкові починався Євромайдан і саме тут він завершав переможну ходу звільненнями ОДА, піснями ультрас і відстоюваннями громадянами свого міста під час так званої «руської весни».

Тому коордрада харківського Євромайдану і патріотична спільнота нашого міста вирішила цього року провести народне Віче у неділю, 19 листопада, о 14 годині біля пам’ятника Т.Шевченку. Запрошуємо всіх кому дорогі ідеалу Майдану прийти на мітинг до Тараса і згадати події нашої спільної боротьби.

Революція Гідності триває, тому перед майбутніми випробуваннями, варто ще раз відчути єдність патріотичних сил.
Прохання не робити в цей день політичній піар, а приходити без партійних прапорів з українською символікою та Євросоюзу.

Зустрічаємось у Неділю, 19 листопада, о 14.00 біля Тараса.

Про подію сюжет АТН Харків
Опубліковано 19.11.13 – Более сотни человек готовы сказать “да” интеграции Украины в Евросоюз

Facebook Comments

Залишити відповідь