Перейменувати станцію метро «Державінська» на станцію «Європейська»

2017-12-22
А ВИ ВЖЕ ПРОГОЛОСУВАЛИ ЗА ЦЮ ІНІЦІАТИВУ?

Я рідко про щось прошу своїх друзів по Фейсбуку. Але тут особливий випадок. Якщо ми хочемо трохи наблизити Харків до Європи (чи навпаки – Європу до Харкова), то маємо демонструвати це не тільки лайками під постами, а й іншими конкретними кроками. Саме тому прошу підтримати ініціативу ГО Розвиток щодо перейменування у Харкові майбутньої станції метро “Державінська” на “Європейська”. Повірте, що це зовсім не складно. Треба лише зайти на сайт електронних петицій http://petition.city.kharkov.ua/uk/3113.html зареєструватися через вашу соц.мережу і натиснути кнопку “ПІДПИСАТИСЯ” під петицією Олександра Савкіна
Пише на своїй сторінці Віктор Козоріз

Сама петиція:

Перейменувати станцію метро «Державінська» на станцію «Європейська».

Петиція №3113. Подана 2017-12-19 18:39:25

У зв’язку з тим, що у 2017 році два європейські банки виділили м. Харкову безпрецедентний кредит (320 млн. євро) для будівництва двох станцій Олексіївської лінії метрополітену, пропоную перейменувати станцію «Державінська» цієї лінії на станцію «Європейська».

На етапі проектувальних робіт таке перейменування не потребуватиме великих фінансових затрат і буде позитивно сприйняте як мешканцями Харкова, так і нашими європейськими партнерами. Тим більше, що Харків давно позиціонує себе як сучасне європейське місто, що сповідує європейські цінності. Про це також свідчить той факт, що Харків є єдиним містом в Україні, котре має повний комплект нагород Ради Європи.

Отже, перейменування однієї із станції харківського метрополітену на станцію «Європейська» буде цілком виправданим і логічним кроком.

Facebook Comments

Напишіть відгук