Волонтерський рух 100 років тому і сьогодення

2018-01-22-Волонтерський рух 100 років тому і сьогодення
Від Ольги Бондар-Різниченко, волонтерки, літературознавиці, дізнаємось, як волонтерили 100 років тому, поділимось своїми історіями, подумаємо, що будемо робити далі, послухаємо волонтера і музиканта Василя Рябка.

Подія буде проходити у день Соборності у Літмузеї (вул. Багалія, 6) 22.01.2018 р. о 18:00

Нижче запрошення Літературного музею.

Дорогі друзі!

22 січня ми святкуватимемо 99 річницю Соборності – на честь Акту Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки. В останні роки для більшості українців стало очевидним, наскільки зрозумілим, живим, необхідним є для нас гасло «Україна єдина» – прості слова, що однаково переживаємо і на Заході, і на Сході, і в окопах, і в тилу. Наша країна сьогодні єдина завдяки неймовірній громадській активності, численним волонтерським ініціативам – тим добровольцям, які 4 роки тому наважились взяти долю країни в свої руки.

В День Соборності, 22.01.2018 о 18.00, запрошуємо активістів, волонтерів, ініціаторів, учасників – усіх небайдужих людей – в Харківський ЛітМузей. Від Ольги Бондар-Різниченко, волонтерки, літературознавиці, дізнаємось, як волонтерили 100 років тому, поділимось своїми історіями, подумаємо, що будемо робити далі, послухаємо волонтера і музиканта Василя Рябка.
Партнери:
Волонтерський рух “Доброчинець”
Євромайдан Харків
Благодійний фонд “Харків з тобою”

Сторінка події на фейсбук.

P1450220

comments powered by HyperComments
День Соборності України - 2018. План заходів у Харкові - Інформаційно-аналітичний центр Євро Харків
2018-01-21 20:40:29
[…] 10-00 –  Урочистості до Дня Соборності України біля пам’ятника Шевченка разом із керівництвом ХОДА. Програмою передбачено покладання квітів. 10-00 – Всеукраїнська акція “Ланцюг Єднання”. Взявшись за руки, люди створять живий ланцюг, який символізує цілісність України. Він простягнеться від площі Свободи до Харківського оперного театру. Джерело: https://www.facebook.com/samopomichkh/ 10-30 – відкриття виставки «100 років боротьби. Українська революція» в Харківському історичному музеї. Вона присвячена видатному суспільному явищу в новітній вітчизняній історії ХХ ст. – самоствердженню української нації. Столітній ювілей яскраво висвітлив історичне значення Української революції, її роль у творенні держави та нації, наголосив на уроках, які необхідно засвоїти. Детальніше: http://euro.kharkiv.ua/?p=18846 18-00 – “Волонтерський рух 100 років тому і сьогодення”.  Від Ольги Бондар-Різниченко, волонтерки, літературознавиці, дізнаємось, як волонтерили 100 років тому, поділимось своїми історіями, подумаємо, що будемо робити далі, послухаємо волонтера і музиканта Василя Рябка. Подія буде проходити у день Соборності у Літературному музеї (вул. Багалія, 6). Детальніше:  http://euro.kharkiv.ua/?p=18839 […]