“Радіо Харків” – незалежна розмовна станція, майданчик для діалогу харківців та гостей міста один з одним та з представниками влади заради порозуміння і спільного творіння Нової України – вільної країни вільних людей, про яку мріяли наші предки.
Перша передача Радіо ХАРКІВ.
Майдан Свободи, намет ВСЕ ДЛЯ ПЕРЕМОГИ – пункт збору допомоги переселенцям, військовому шпиталю, бійцям АТО. Запис проходить під акомпанемент звуків міста: перехлжих, автівок, “Швидких”, міського транспорту. СЛУХАЙТЕ Радіо ХАРКІВ, відчуваючи ПОДИХ МІСТА!
Ведучі: Саша Корінь, Вікторія Склярова
Гості:
В’ячеслав Мартинов
Андрій Безуглий
Інна Ачкасова
Ростислав Небельський
Саша Корінь, Вікторія Склярова
Саша Корінь: «Когда мне было 11 лет, мой творческий папа решил взять у меня интервью. Нашу беседу он снимал на камеру. К слову, у него тогда проснулись не только режиссерские, но и родительские амбиции, и поэтому он очень рьяно и долго выяснял, за кого я хочу выйти замуж, когда вырасту, и кем хочу стать, когда придет время. Закончилось все, по обыкновению, громким скандалом. Так как я, на вопрос о замужестве, ответила совсем не так, как папа ожидал, чем подтвердила его самые страшные подозрения о том, что я такая же, как мама! Но помню я этот, сейчас уже забавный, инцидент не потому, что мечтала выйти замуж за моряка. А потому что уже тогда хотела стать журналистом! Папа провокационно спросил: «Что, и в Чечню поедешь?». «Да», – с вызовом ответила я. «Ну ты и бестолковая!», – отметил мой «жестокий, но справедливый» отец. Итак, мечта сбылась! Нет, я еще не вышла замуж за моряка. В Чечне не была. Зато стала журналистом. Не политическим. Бог миловал. Папа мною гордится. На экране я – вылитая мама. Я при этом чувствую себя настоящим баловнем судьбы. Так как с 19 лет получаю так много удовольствия от того, чем занимаюсь, что, время, проведенное в эфире на радио и ТВ, не считаю работой! У меня часто идут приятные мурашки по коже, когда я говорю в микрофон. А перед камерой так сильно бьется сердце, как будто я увидела мужчину своей мечты… Всем спасибо! Желаю и вам получать колоссальное удовольствие от работы, Жизни… Найти свое предназначение, призвание, миссию! Пусть все у нас будет хорошо, и Бог хранит! Образование: высшее. Одесский государственный экономический университет. Магистр экономических наук. Сейчас обучаюсь в Московском Институте Гештальта и Психодрамы (МИГиПе)»
Вікторія Склярова: «Моя мета – дати людям змогу отримувати максимально неупереджені новини, дізнаватись про найважливіші культурні та суспільно-політичні події в Україні й світі, і головне – висловлювати своє ставлення до подій, фактів, особистостей, і таким чином впливати на життя країни.
Як стати громадянином України? Яка вона – омріяна країна?
Саша Корінь, В’ячеслав Мартинов
Вячеслав: «Народився та виріс на Кубані, в місті Краснодарі, учасник харківського Євромайдану, соорганізатор “Маршу за федералізацію Кубані”, лібертаріанець і патріот України»
Культурно-адаптаційний центр: історія, задачі та досягнення
Вікторія Склярова, Інна Ачкасова
Інна Ачкасова: За освітою вчителька початкових класів. Більшу частину життя працювала з дитячими з Вадимом Левіним – відомим дитячим поетом і психологом – а також з іншими коллегами. Разом з Сашою Охрименко, Людмилою Войнич, Євгенією Левінштейн, Оленою Шейниною створили серію книжок для молодших школярів “Моя перша бібліотека” – вибране зі свтової дитячої літератури.
Працювала журналістом. Разом з Є. Левінштейн і Мариной Лідис вела блог для дітей і батьків “Планерятко”.
Останній рік цілком присвятила допомозі переселенцям з зони АТО. Спочатку пошуком і розподіленням гуманітарної допомоги, в у складі “Станції Харків”. А з квітня 2015 р адаптаційними та культурними програмами в АКЦентрі. Веде сайт АКЦентру http://akcentr.rubezhi.org.ua/
Як захистити чесне ім’я та гідність вченого і перемогти в суді представників мера та Міської ради Харкова?
Вікторія Склярова, Ростислав Небельський
Ростислав Небельський: у 2014 році закінчив Національний юридичний університет ім. Ярослава Мудрого, займається приватною практикою у м. Тернополі
У юриспруденцію прийшов за покликом душі
Захоплення: антична філософія
Рускій Мір в Україні: харківський ракурс
Саша Корінь, Андрій Безуглий
Андрій Безуглий: «Коли я згадую своїх батьків, то все асоціюється з книгами, газетами, журналами… Всі кімнати були в к нигах, газетах, різних журналах.
Свою маму, вчительку українськоїх мови та літератури я пам’ятаю коли вона сидить на кухні обкладена учнівськими зошитами.
Ось я, маленький, підійшов до неї із якимось запитанням. Вона дає мені щось прочитати: «На, почитай і не заважай мені». Вона і померла з газетою в руках.
Батько… Фронтовик. Під час Другої світової війни був розвідником. Нагороджений чотирма орденами. Я завжди гордився ним. Коли він щось робив, то кликав мене і говорив: «Подивись, як це робиться». І показував як тримати інструмент, як працювати з ним. Коли збирались на якісь свята родичі, то одним і тостів, які проголошував батько був: «Давайте не забувати, що ми нащадки запорізьких козаків».
Зараз коли я бачу книгу чи журнал, я завжди вспоминаю маму. А коли щось роблю – свого батька.
Мої батьки були патріотами України і це передалось мені, як і цікавість до всього нового, не знаного для мене. Тому мені було цікаво працювати на виробництві, вчителем, бути підприємцем, працювати бухгалтером, захищати чиїсь інтереси в судах і вчитись, вчитись і вчитись.
Освіта вища економічна та юридична».
На завершення передачі – Пісня Радіо ХАРКіВ С. Жадана