Loading...

Classical Underground: Лабіринти часу

28.08.201828 серпня 2018 року о 19-00 в Харкові в сімейному ресторані Mafia (вул. Ярослава Мудрого, 37) в рамках проекту Мистецькі Вівторки з Марко Терен відбудеться музично поетичний перформанс  “Лабіринти часу”. Музика… Стихія, що скоряється часу і сама підкорює його. Кожний музичний твір – ніби загадкова країна з платяної шафи, в якій можна прожити ціле життя, а тоді повернутися до нашого світу та побачити, що промайнула лише мить… Кожна музична п’єса – місток між минулим і майбутнім та кожного разу інше теперішнє…. Усе, що було записане нотами за останні століття – лабіринт, де вічно можна блукати в часі і кожного разу знаходити дорогу назад…
Академічна музика різних епох, класична та сучасна поезія пролунають у виконанні колективу Classical Underground та харківської поетеси, учасниці літературного об’єднання Networчі Анни Кисельової.

Подія: https://www.facebook.com/events/2169932373289381/

Марко Терен:
Проект Мистецькі Вівторки продовжує готувати для вас чудове та прекрасне. тому вже наступного вівторка, 28 серпня, до нас в гості завітають чарівні дівчата з музичного об`єднання Classical Underground. але і це ще не все. в нас без сюрпризів не буває,  а приємність в тому, що на сцену, разом з дівчатами, вийде неперевершена українська поетеса з літугрупування NETWORчі Анна Кисельова!
Тому, радо запрошую завітати до гостинної зали ресторану MAFIA Харків, на Ярослава Мудрого, 37, щоб гарно провести останній вівторок цього літа, насолодитися живою музикою та розкішною поезією.
починаємо о 19.00
Вхід – горнятко кави.

Мистецькі Вівторки з Марко Терен (відеозвіти “Євромайдан Харків”)

28 серпня 2018 року в Харкові в затишній залі сімейно ресторану Mafia в рамках проекту Мистецькі Вівторки з Марко Терен відбувся чудовий музично-поетичний вечір “Лабіринти часу”. У виконанні колективу “Classical Underground” (Дарья Фоміна – флейта, Anastasia Budko – скрипка, Ярослава Сердюк – фортепіано) пролунала класична музика різних епох. Свої вірші прочитала відома поетеса, учасниця літературного об’єднання Networчі Анна Кисельова.

Відео “Євромайдан Харків”:

Залишити відповідь