Loading...

ЗА ВИБОРИ БЕЗ ЗРАДИ І БРЕХНІ!

ЗА ВИБОРИ БЕЗ ЗРАДИ І БРЕХНІ!

Звернення Координаційної Ради Харківського Євромайдану

Ми вважаємо Президентські вибори 2019 року однією з ключових подій в історії України. Тепер від самих громадян залежить, чи залишиться Україна справді вільною і незалежною.

Наше постійне гасло: «Все для Перемоги!» над путінсько-фашистською Росією, війна з якою триває вже п’ять років. Звільнення від московської окупації Донбасу та Криму. Розвиток України як незалежної, військово та економічно сильної держави. Формування громадянського суспільства, де права людини, свобода слова та демократичні цінності є запорукою подальшої інтеграції в ЄС та НАТО.

Ми вважаємо ворогом і зрадником України будь-якого кандидата в Президенти, що обіцяє домовитись з Путіним напряму або через його лугандонських маріонеток — за рахунок народу України.

Ми не приймаємо будь-який примус, шахрайство, провокації або підкуп на виборах.

Ми також вимагаємо від кожного кандидата, що заявив себе патріотом України, бути ЧЕСНИМ. Це значить: НЕ БРЕХАТИ своїм виборцям, не давати нездійснених обіцянок, не оббріхувати і не ображати своїх опонентів.
Ми закликаємо всіх причетних до проведення виборчого процесу відповідально ставитись до історичного моменту, не допустити фальсифікацій, підкупу та спотворенню волевиявлення українського народу. Просимо громадян уважно наглядати за процесом проведення виборів, особливо у день голосування та під час підрахунку результатів, не продавати свій голос, а також оперативно фіксувати та реагувати на всі правопорушення, згідно діючого законодавства.

Любіть Україну в собі, а не себе в Україні!
Вибори пройдуть, а Україна залишиться. І Україна у нас одна!