Що буде там де колись стояв Руднєв? Оголошено конкурс!

2016-09-25-konkurs

Передісторія. Або відповідь на питання -“Одни сносим, другие ставим. Свято место пустым не бывает?”
Раніше стояв пам’ятник Миколі Руднєву, що про нього пишуть у Вікіпедії: …В конце декабря 1917 года отряд Руднева, усиленный бронепоездом, вёл боевые действия против украинских войск, наступая на Лозовую.
10 января 1918 года Руднев подразделениями своего полка ликвидировал последний оплот Центральной Рады в Харькове…
Руднев — заместитель наркома по военным делам Донецко-Криворожской республики…
Тобто це такий образ, накшталт Стрєлкова-Гіркина який захопив у 2014 році Слов’янськ. Ну що ж, для істинних путінців це герой, а для українців Микола Руднєв кат.
Може ще пам’ятник сучасним Стрелкову та Бабаю в Слов’янску поставимо на якомусь новому місці? Ну що б не було “Одни сносим, другие ставим.” Бо це ж історія!

В нашій новітнійшій історії з’явилися справжні герої сьогодення, ті хто стояв з нами поруч. Ті хто захищав до останнього подиху Україну та право українців бути вільними. Саме тому площа Миколи Руднєва в рамках декомунізації була справедливо перейменована у Майдан Небесної Сотні. А Площа Повстання справедливо перейменована в площу Захісників України.

Вирішено встановити пам’ятники героям Небесної Сотні та АТО. Для цього Харківська обласна державна адміністрація, представники харківського Євромайдану та Спілка ветеранів АТО підписали Меморандум про взаємодію.

А ось якими саме будуть пам’ятники вирішувати митцям, як фаховим так і початківцям разом з журі. Головне щоб проекти були гідні пам’яті загиблих.

Подробиці участі у конкурсі на кращий пам’ятник «Героям антитерористичної операції» на Площі Захисників України тут http://svato.kh.ua/?p=1673&lang=uk

А подробиці про конкурс по проекту пам’ятника «Героям Небесної сотні» на майдані Героїв Небесної Сотні тут http://euro.kharkiv.ua/?p=16480

hqdefaultP.S. Поки робив картинку (та що розміщена зверху) наче прожив останні роки по новій, згадав все, всі свої емоції. Що б я робив з 2013 року коли б знав що буде далі? Робив все теж саме, я ні про що не шкодую, єдине не хотів би що б хтось загинув…
Ми не повинні забувати тих хто захистив нас ціною свого життя.
Пам’ятаймо історію, події 1918 року і все що було потім. Саме від повторення тих жахіть і рятували Герої Небесної Сотні, та рятують Герої АТО. Саме сьогодні ми досягаємо мету яку не досягли тоді.

Facebook Comments

Залишити відповідь