Loading...

Гала-концерт – закриття театрального сезону. ХНАТОБ, 09.07.2023

Гала-концерт – закриття театрального сезону. ХНАТОБ, 09.07.2023

Навіть і не віриться! Насичений театральний сезон завершений. Незважаючи на багато труднощів, завдяки нашим Захисникам, Схід Опера міцно тримає мистецький фронт!
Цього року колектив театру підготував багато цікавих програм, зокрема творчі вечори Олени Старікової та Юлії Антонової, концерт до Дня театру, “Вечір італійської музики”, “Smile opera”, “Best Musical”, “Аve maria”, “Оперні дуети”, “Класичний каскад” (оркестр, ідея – Віра Литовченко), “Український формат” (хор), концерт до Дня Конституції, взяв активну участь у Kharkiv Music Fest 2023 та в постановці опери Миколи Лисенка “Наталка Полтавка”, тощо.
А наприкінці цього сезону 9 липня 2023 року нас очікував фейєричний гала-концерт на Великій сцені за участі солістів-вокалістів, хору та оркестру Харківського національного академічного театру опери та балету імені М.В. Лисенка / ХНАТОБ / СХІД OPERA.

Дякуємо всім учасникам та організаторам Гала-концерту. Браво!!! Дякуємо всьому колективу ХНАТОБ за цей сезон та бажаємо подальших творчих успіхів!

Світлини: Сурен Кочарян.
Більше світлин: https://www.facebook.com/story.php?story_fbid=pfbid02e83L6uCZDpgP6Hnmj93gWPsu6ndynzs1qyytDBidoe28238JEQ3yVrtwwNyFn6oXl&id=100001328661877

Учасники:
Оркестр Схід Опера. Диригент – заслужений діяч мистецтв України Юрій Яковенко.
Солісти-вокалісти:
Олена Старікова, заслужена артистка України;
Володимир Козлов – заслужений артист України;
Юлія Антонова, лауреатка міжнародних конкурсів;
Олександр Золотаренко, лауреат міжнародних конкурсів;
Євгеній Лисицький, лауреат міжнародних конкурсів;
Олеся Мішаріна, дипломантка міжнародних конкурсів;
Юлія Форсюк, дипломантка міжнародних конкурсів.
Вероніка Коваль – лауреатка міжнародних конкурсів.

Хор Схід Опера. Головний хормейстер – заслужений діяч мистецтв України Олексій Чернікін.

Виконуючий обов’язки генерального директора – художнього керівника ХНАТОБ Igor Tuluzov, заслужений діяч мистецтв України.

У файній музичній програмі були арії з відомих опер Джоакіно Россіні, Джакомо Пуччіні, Джузеппе Верді та Вольфганга Амадея Моцарта, а також пісня Наталки із опери “Наталка Полтавка” Миколи Лисенка, українська народна пісня “Ой, я знаю, що гріх маю”, та “Дует кішок” Дж. Россіні.
Закінчився захід “Молитвою за Україну” Миколи Лисенка та спільним виконанням Національного Гімну України.
Усі присутні вшанували хвилиною мовчання пам’ять загиблих за Волю та Незалежність України!

Разом до Перемоги!
Слава ЗСУ! Слава Україні!