Loading...

Заходи до Дня пам’яті Героїв Небесної Сотні та Дня Патріота у Харкові 2020

Час минає і вже багато для тих хто тільки вступає у доросле життя події шестирічної давнини історична довідка, а не особистий досвід.

Але не мати пам’ять до трагедій це прямий шлях до їх повторень, не мати пам’ять про героїчні вчинки та перемоги це прямий шлях зниження спроможності їх повторити у разі небезпеки і відчиняє двері перед зазіханнями агресора. Тому по гарячим слідам був знятий фільм про харківських Героїв Небесної Сотні “Герої не вмирають”. Котрий і буде продемонстрований 17.02.2020 року о 18:00 у Прес-клубі за адресою: Харків, Гоголя 9б.

Тому ми домагаємося побудови надсучасного меморіального комплексу на майдані Героїв Небесної Сотні. Проект готовий, але Кернес поки що не виділив кошти. Так як у цьому комплексі передбачена частина із 107 журавлів котрі буквально летять над майданом то ми назвали цю меморіальну акцію “Час літати”. Вона пройде 20.02.2020 о 19:00 на майдані Героїв Небесної Сотні.

Кінотеатр Боммер спільно з Харківською облдержадміністрацією та іншими організаціями 20 лютого проводить програму, присвячену вшануванню пам’яті Героїв Небесної Сотні. У програмі — виставка студентських творчих робіт, присвячених Небесній Сотні, дискусія з друзями та родичами Героїв, а також показ фільму «Герой України Євген Котляр». Початок заходу — 15:00, орієнтовний час початку показу фільму — 16:00. Фільм триває рівно одну годину.

22 лютого 2014 року це був переломний день не тільки для Харкова, але й для усієї України. В чому суть і про що потрібно весь час нагадувати що це день не втечі Януковича, а день коли ми зламали московські плани розділити Україну навпіл.
Коротко про саму подію.
У цей день у харківському Палаці Спорту проходив з’їзд депутатів усіх рівнів “Юго-востока Украины”. Його завдання було засудити події у Києві, бандерівський фашизм та оголосити відокремлення цього самого юго-востока від іншої частини України. А завдання Януковича було освятити цей процес та офіційно запросити московські війська на захист цього новоутворення. Московські губернатори у кількості аж п’ять штук вже були у Палаці Спорту і тільки чекали цього.
Але все пішло не за планом. Десятки тисяч харків’ян патріотів з українськими прапорами (не зважаючи на потенційну смертельну небезпеку особливо з оглядом на розстріли у Києві) вийшли до Палацу Спорту оточивши його, заблокували рух автобусів з “трахтористами та шахтарями”. Янукович тоді був у харківському гольф клубі що у П’ятихатках, але він не приїхав у Палац, він злякався і просто втік. Тоді також втекли з Харкова його представник у харківській області Добкін та мер Харкова Кернес.

Це була наша справжня перемога.

Рік потому ми вирішили відзначити цю подію. Але для московитів ця поразка була і є зараз просто нестерпною. Вони знайшли нелюдей, котрі з особистих ідеологічних міркувань погодились по їх завданню підірвати протипіхотну міну. У результаті чого одинадцять чоловік поранено, четверо загинуло. Наприкінці 2019 року Путін забрав собі своїх терористів по обміну.

На знак цих подій ми вирішили започаткувати День Патріота що буде відзначатися щорічно 22 лютого.

Програма заходів Дня Патріота 22 лютого 2020 року у Харкові:

09.00- Футбольний турнір. просп. Академіка Курчатова, 31 (район П’ятихатки). Фізіко-технічний факультет ХНУ ім. В. М. Каразіна

14.00- Паніхіда за загиблими від теракту 22.02.2015 біля пам’ятника на м. Палац Спорту.

Музична частина – за проектом “Так працює пам’ять”, ініційованого Русланом Горовим та присвяченого Дані Дідіку.
22.02.20, площа Свободи, 16:00
Жадан та Собаки
Папа Карло
Bud’more
Транс-Формер (Полтава)
Тарута (Київ)
Друже Музика (Одеса)
Борис Севастьянов
Яна Заварзіна
Ірина Бондаренко
Артем Полежака
Ведучі- Руслан Горовий та Марко Терен.
Запрошуємо гідно відзначити День Патріота.


Слава Україні!

Інформацію підготував Борис Редін.

P.S. Для забезпечення звуковим обладнанням та технічними засобами сцени потрібні гроші.
Просимо допомоги вирішити це питання.
4790 7010 0652 7427 Ощадбанк
Борис Редін