Loading...

Звернення з приводу вшанування пам’яті загиблих та подій 22 лютого


Я думаю що ніхто не забув події 22 лютого 2014 та 2015 років, ту ціну яку ми тоді заплатили, та те на краю чого ми тоді стояли.

Якщо хто забув нагадаю – 22 лютого 2014 року Янукович втік до Харкова і мав оголосити у присутності промосковито налаштованих депутатах “Юго-востока Украиньі” та у присутності п’яті губернаторів окупованих московитами територій, що зараз звуться РФ, про створення новообразованія відокремленого від Києва. Туди мали відірвавшись від України ввійти Харківська, Луганська, Донецька, Дніпропетрівська, Запорізька, Херсонська, Миколаївська та Одеські області і Крим. Але, ми, українські сили Харкова зірвали той з’їзд по розколу України і не дали цьому статися. Інакше України як такої наразі б по факту не було б.

Рівно через рік, коли ми відзначали цю переможну дату, нам помстилися підірвавши міну і вбивши та поранивши наших побратимів.
Багато матеріалу про ті події тут, і це по факту першоджерело інформації http://euro.kharkiv.ua/?s=22+%D0%BB%D1%8E%D1%82%D0%BE%D0%B3%D0%BE

Завдяки зусиллям Віктора Трубчанова (https://www.facebook.com/profile.php?id=100008060016772) був встановлений пам’ятний знак на місці тих непростих та значимих подій не тільки для усієї України, а і всієї Європи як мінімум.

Навколо каменя поріс бур’ян, це неповага до всього що сталося та до людей що віддали свої життя. Вже давно настав.

Це звернення до депутатів від ЄС та до Харківської міської Ради потрібно підтримати, адже це того варто.