Відкрите Звернення Інфоцентра Євро Харків щодо сплюндрування банера на честь загиблих воїнів.

2017-03-20

Відкрите Звернення Інфоцентра Євро Харків
щодо сплюндрування банера на честь загиблих воїнів.

У ніч з 19 на 20 березня 2017 року в Харкові невідомими вандалами було сплюндровано банер на честь воїнів, загиблих у сучасній російсько-української війни (т. з. АТО) на площі Свободи. Подібні ганебні дії паплюжать пам’ять Героїв, загиблих за Волю та Незалежність України, є проявом відкритої ворожості до своєї батьківщини, а також наслідком активізації сепаратистських сил в нашому місті останнім часом.
До цього було багато випадків нападів на українські символи – пам’ятник УПА у молодіжному парку, пам’ятний знак подіям 22 лютого 2014 та загиблим 22 лютого 2015 років, пам’ятник Івану Сірку біля дзеркального струменю та інші випадки. Це слід розцінювати набагато більш жорстко ніж хуліганство, бо ці дії направлені на знищення української державності.
Дії спрямовані безпосередньо проти національної безпеки, що не можна залишити без адекватної та миттєвої відповіді!
ВИМАГАЄМО від правоохоронних органів, а саме Обласної прокуратури, Головного управління Національної поліції в Харківській області, Служби безпеки України провести швидке та об’єктивне розслідування, знайти винних і притягнути їх до кримінальної відповідальності. ЗВЕРТАЄМОСЬ до Голови Харківської обласної державної адміністрації Юлії Світличної з проханням взяти хід розслідування під особистий контроль!

ГО “ІАЦ Євро Харків”

Facebook Comments

Залишити відповідь