Творимо себе – творимо Україну! Українська Академія Лідерства оголошує новий набір. Прес-конференція. Харків, 04.05.2017

Українська Академія Лідерства

4 травня 2017 року в  Харкові в медіацентрі “Накіпело” відбулась прес-конференція Харківського осередку Української Академії Лідерства про програму розвитку для молоді. Спікери: Ірина Тулякова — менеджер Харківського осередку УАЛ; Надія Савинська — ментор УАЛ; Юрій Обач — студент Харківського осередку УАЛ; Валерія Голєрова — випускниця УАЛ.
Українська Академія Лідерства набирає випускників та випускниць середніх шкіл віком від 16 до 18 років, вмотивованих до відкриття особистого потенціалу та готовий практикувати відповідальне лідерство на благо України та змінювати на краще навколишній  світ. Щоб стати студентом УАЛ для початку слід зареєструвати анкету на офіційному сайті, або на зустрічі-презентації. Далі взяти активну участь у симуляції навчання на регіональному рівні та скласти тести. Заключний етап на  національному рівні –  співбесіда зі студентами та менторами УАЛ і вишкіл з іншими кандидатами. Мотивація – основний критерій відбору студентів!

Нагадаємо, 5 травня 2017 року о 19-00 в Харкові в IPDB Business Space (вул. Отакара Яроша 18 Д) відбудеться відкрита презентація Української Академії Лідерства.

Українська Академія Лідерства (14)Українська Академія Лідерства – це програма особистого того та суспільного розвитку, головним, елементом якої є 10-місячний формаційний курс для випускників середніх шкіл, що будується на поєднанні елементів фізичного, емоційного та елементарного розвитку на основі цінностей. Основні цінності – Будь вільним! Будь справжнім! Будь другом! Будь мудрим! Будь творчим! Будь!!! Бо ми – Україна!!!
Цей проект з’явився у зв’язку з тими подіями, що відбулися в країні. Стало зрозуміло, що потрібно формувати новий лідерський рух, формувати нову молодь, використовуючи освіту як інструмент цього процесу.
Українська Академія Лідерства (11)УАЛ була заснована в 2015 році. Перший набір складав 39 студентів з дев’яти  регіонів. На сьогодні це понад 200 студентів з  20 областей України.  Діють 5 осередків УАЛ по в сій Україні: Львів, Київ, Харків, Полтава та Миколаїв. До ініціативної групи ідейних натхненників Академії долучилися видатні і талановиті українці, серед яких Ярослав Грицак, Владислав Троїцький, Іван Малкович, Віталій Сич, Святослав Вакарчук, Віктор Зотов, Валентина Зотова, Оксана Семенюк, Андрій Зелінський, Борис Гудзяк, Наталя Попович ,Ярослав Рущишин, Олена Кошарна, Ярослава Джонсон. Керівником УАЛ є Роман Тичківський.
Завдання Академії – відібрати молодих людей з високим потенціалом до лідерства і дати найкращу підготовку, інструменти для розвитку, які дозволять розкрити себе, обрати свій шлях і в майбутньому практикувати відповідальне лідерство для своєї країни. Програма Академії побудована таким чином, що за час навчання випускник отримує не тільки глибоке розуміння власної національної ідентичності, бажання бути корисним своїй державі, алей краще розуміє свою місію і покликання, в якій сфері хоче далі застосовувати свої таланти. Три основних принципи навчання – це “великі” вчителі, великий досвід та великі “книги”. Майже цілодобово зі студентами знаходиться ментор (коуч з особистісного розвитку).

Українська Академія Лідерства (35)

Серед відомих викладачів, які беруть участь в програмі, стейк холдери з різних напрямків, а саме Павло Шеремета (екс-міністр економічного розвитку), Валерій Пекар, викладачі бізнес-школи Києво-Могилянської Академії, а також Українського Католицького Університету (Львів), зокрема відомий історик Ярослав Грицак. Існують декілька напрямків підготовки студентів: саморозвиток (ораторське мистецтво, знання менеджменту, логіки, математики, мистецтва, культури), робота в команді (проектний менеджмент, тренінги), допомога громаді (волонтерські проекти, тісна співпраця з громадськими організація волонтерського напрямку, а саме БФ “Харків з тобою”, Станція Харків, Реабілітаційний центр для учасників АТО Ярини Чаговець). Для студентів Академії також передбачені мандрівки Україною та зустрічі з лідерами громадської думки.  Серед найближчих планів поїздка 250 молодих активних людей до 25 міст Європейського Союзу з метою “промоції” України (представити себе і представити через нас країну), щоб більше людей дізналось, що у нас формується громадянське суспільство та є різні ініціативи, у тому числі УАЛ, як перший проект неформальної освіти. Серед цілей також отримання досвіду і знань в галузях державотворення, політики, культури, для того, щоб їх потім застосувати в державотворенні України, щоб вона стала країною гідності, прав і свобод. Так, як це є в переважної більшості країн Європейського Союзу.   Відвідають такі країни, як Бельгія, Нідерланди, Німеччина, Австрія, Швейцарія, Франція та Польща.

Творимо себе – творимо Україну!
Кожне завтра розпочинається уже сьогодні!

© ГО “ІАЦ Євро Харків”, Сурен Кочарян

Facebook Comments

Залишити відповідь