Loading...

До дня Гідності і Свободи! Показ документального фільму «Герої не вмирають». Харків, 19.11.2015. Кінотеатр «Київ, 18-00

2015-11-19-3

До дня Гідності і Свободи!

У четвер, 19 листопада, у кінотеатрі «Київ» о 18.00 на численні прохання патріотів України відбудеться єдиний показ документального фільму «Герої не вмирають».

Ця кінострічка про життя і смерть трьох харків’ян – Владислава Зубенка, Євгена Котляра і Юрія Паращука, які загинули за свободу та незалежність України під час розстрілу Небесної Сотні 20 лютого 2014 року.

На жаль, міська влада проігнорувала вимоги рідних і громадськості та відмовилася називати іменами Героїв Небесної Сотні харківські вулиці.

Прем’єра фільму з двома аншлагами пройшла у жовтні в кінотеатрі ім. Довженка, але тоді з різних причин багато городян не змогли потрапити на сеанс.

Тепер ми вирішили показати його біля місця, де півтора роки тому відбувся теракт у Харкові, який забрав життя чотирьох наших патріотів.

До другої річниці вибуху біля Палацу Спорту плануємо встановити тут пам’ятник, а наразі увіковічимо всіх, хто загинув за Гідність і Свободу, фільмом, який не залишить нікого байдужім.

Вхід вільний. Запрошуйте друзів. Робіть репости.

Четвер, 19 листопада, кінотеатр «Київ». Жовта зала. (ст. метро Маршала Жукова, вул. бульвар Юр’єва, 1). Початок фільму о 18.00.

Чистилін Володимир

Залишити відповідь