Loading...

ЕНЕРГІЯ СОНЕЧКА. Голосуємо за соціальний проект громади селища Коротич Харківської області

solar-energy-panels-720-600x400

Останнім часом гостро стоїть питання енергонезалежності нашої країни. В часи дефіцитів основних енергоносіїв люди змушені шукати альтернативні джерела накопичення та використання енергії. Дана проблема не повинна лягати тягарем на плечі нашої держави, її часточку повинні розділяти також і члени українського суспільства. Не винятком стало селище Коротич, Харківського району. Громада селища вкотре намагається не тільки знайти та запровадити альтернативні джерела енергії, а й розказати діткам, щоб виховати покоління енергоощадливих українців. Саме тому, в першу чергу, забезпечити альтернативним енергопостачанням було вирішено Коротичанський ліцей. Метою проекту є запровадження системи накопичення та використання альтернативних джерел енергії (а саме, енергії сонця) у Коротичанському ліцеї Харківського району шляхом встановлення сонячних батарей. Команда проекту – це громада селища Коротич, ГО “Коротичанська Єдність”, органи місцевого самоврядування та малі українці – учні ліцею.
Унікальність цього проекту полягає в неординарному та новітньому підході до енергозабезпечення ліцею, що створить передумови для використання альтернативних джерел енергії у інших навчальних закладах Харківського району, області та навіть країни. А це в свою чергу, запровадження європейського досвіду економії ресурсів.
Для реалізації проекту були поставлені наступні завдання:
1. Вивчення зарубіжного досвіду забезпечення освітніх закладів альтернативними джерелами енергії;
2. Дослідження енергоефективності та переваг запровадження системи енергозабезпечення альтернативними джерелами енергії;
3. Ознайомлення учнів ліцею з поняттями: “енергоефективність”, “енергоощадливість” та “енергія сонця”;
4. Встановлення сонячних батарей;
5. Облік результатів реалізації проекту.
Бюджет проекту:
1. Купівля сонячних батарей (SUNRISE SOLARTECH SR-M660250) – 4 шт, акумулятори (6FM80GEL) – 6 шт, Контролер (CM4024Z) – 1 шт, Інвертор (UPS-2000ZX) -1 шт. Загальна вартість – 68 083 грн.
2. Транспортування та встановлення сонячних систем -21 600 грн.
3. Поліграфія з корисною інформацією для дітей – 2000 грн.
4. Підготовка технічної документації, проектування встановлення сонячних систем, форс-мажорні випадки – 8000 грн.

Всі терміново голосуємо за проект. Будь-ласка, потрібно 1000 голосів. Переходимо за посиланням, далі внизу “проголосувати”
https://www.ideax-nescafe.com.ua/1444318

Залишити відповідь