Loading...

Харківські волонтери: Основний акцент слід робити на адаптації тимчасових переселенців і встановлення нових соціальних зв’язків. Харківський кризовий інфоцентр, 6.08.2015

DSC00582

6 серпня 2015 року в Харківському кризовому інфоцентрі відбулась прес-конференція, присвячена підтримці тимчасових переселенців. Спікери: Олексій Алмазов – віце-президент з гуманітарних питань всеукраїнського об’єднання «Українські рубежі», Євгенія Лівенштейн – координатор адаптаційно-культурного центру “АК Центр”. Харківські волонтери розповіли про основні напрямки діяльності, про те, що змінилось за час роботи. Основний акцент, на їх погляд, слід робити на адаптації переселенців і встановлення нових соціальних зв’язків. Тривале перебування людини у статусі “тимчасового переселенця! є психологічно небезпечним.
АК Центр влаштовує різні освітні та культурні програми для переселенців, а саме перекваліфікація, бізнес і психологічний тренінг, станція кіно, школа живопису, курси англійської мови. В найближчих планах – комп’ютерні курси. Особлива увага приділяється дітям, постійно діє ігровий майданчик.
Об’єднання «Українські рубежі» працює не лише в Харківській областей, але і в Донецькій, Луганській, Чернівецькій та інших областях України. Харківські волонтери активно співробітничають з  різними міжнародними організаціями, зокрема з Верховним Комісаріатом ООН зі справ біженців, UNISEF, організаціями дружніх країн. Щодо державної допомоги, то вона, на жаль, є значно обмеженою.

Відео “Євромайдан Харків”:

DSC00576

DSC00589

Залишити відповідь