Loading...

“Краще помовчати” – вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні

2019-02-20Вже традиційно 20 лютого, о 18.00, харківський Євромайдан та патріотична спільнота міста збирається біля пам’ятника Тарасу, щоб вшанувати пам’ять Героїв Небесної Сотні. Минуло п’ять років з тих трагічних подій. Багато було сказано слів, пролито сліз та висловлено різних емоцій. Винні у вбивстві героїв Майдану досі не покарані, а лицемірство та фальш стосовно цієї теми під час передвиборчих перегонів наштовхує на сумні роздуми. Нам дуже не хотілось би перетворювати цей день у з’ясування політичних позицій, майданчик для агітації або піар влади чи критику опозиції. Таке прохання також висловлювали рідні Героїв Небесної Сотні, для яких 20 лютого 2014 року назавжди залишиться днем скорботи і пам’яті. Дещо повинне залишатись святим, що єднає всіх для кого дорогі ідеали Революції Гідності.
Тому в цьому році ми вирішили не проводити великих мітингів, а зробити біля Кобзаря акцію під умовною назвою «Краще помовчати». Плануємо встановити портрети всіх 107 Героїв Небесної Сотні, запалити лампади, покласти квіти і просто молитовно згадати наших хлопців.
Запрошуємо всіх приєднатись до вшанування Героїв Небесної Сотні у середу, 20 лютого 2019 року, о 18.00 на традиційному місці зустрічі харківського Євромайдану – біля пам’ятника Тарасу.
Вічна пам’ять Героям! Слава Україні!