Loading...

Маріуполь – це Україна! Харківській Євромайдан підтримав мешканців Маріуполя, що розпочали безстрокову акцію проти виведення з Широкино добровольчих батальйонів. 26.07.2015

DSC00140

26 липня 2015 року в Харкові на майдані Свободи відбулась акція “Маріуполь – це Україна!”.  Організатор – Євромайдан Харків. Учасники тримали в руках плакати “Маріуполь – це Україна”, “Харків проти договорняків”, “Нема віри терористам”, та інші.
Характеризуючи  ситуацію. що зараз склалась навколо Маріуполя, зокрема можливе створення “буферної зони” та заміни добровольчих батальйонів на інші підрозділи, співкоординатор Харківського Євромайдану Ігор Рассоха назвав це результатом прямого тиску західних союзників. Вони зацікавлені в щонайскорішому примиренні і сподіваються, що зможуть контролювати Путіна. Чи можна довіряти російському президенту в будь яких домовленостях? Звичайно. ні! Чи можна повністю довіряти нашим західним союзникам? У кожного з них є свої власні інтереси! Ігор Рассоха розповів історію, основний сенс якої в тому, що  Україна передусім має сподіватися на свої власні сили. Тим не менш, Ігор Рассоха висловив сподівання на краще майбутнє, бо наша країна вже довела, що її не так легко перемогти, як сподівався агресор! Все в нас буде добре!
Як заявив представник ГО “Самооборона Харкова” Іван Діденко, однією з основних причин визволення Широкина  було недопущення артилерійсього обстрілу Маріуполя. Зараз вороги не дотримуються домовленостей! Якщо наші війська залишать Широкино, то доступ техніки, доступ до Маріуполя буде відкритим. Це було стримання!  Не має жодної впевненості в тому, що ворожі сили відведуть свою техніку на необхідну відстань.
Активіст Харківського Євромайдану, політичний біженець з Росії В’ячеслав Мартинов заявив, що Україна, як країна де переміг Майдан, не має взагалі підтримувати жодних стосунків з агресором. Чому до сьогодні не розірвані всі відносини (політичні, економічні) з Росією? Чому існують Консульства РФ в Харкові та деяких інших містах, а також Посольства в Києві? Тому основною нашою вимогою до керівного апарату має бути відмова від будь яких домовленостей з Росією та проросійськими терористами. Треба, не дивлячись не на які тиски, воювати з ними. Треба не відводити війська, а битись! Якщо це війна, то треба воювати, – підкреслив В’ячеслав Мартинов!
Під час акції на телефонний зв’язок вийшов активіст з Маріуполя, який розповів про ситуацію, що склалась там. Маріупольці виступають проти заміни добровольчих батальйонів,  яким довіряють. Вони вже встановили три намети біля міської ради і розпочали безстрокову акцію. Голова ГО “Самооборона Харкова” Віталій Тропачов завірив активіста, що Харків підтримає Маріуполь!
Співкоординатор Харківського Євромайдану Борис Редін розповів. що з міста Щастя Луганської області також зараз виводять добровольчі батальйони, зокрема “Айдар”. Поки нові війська розберуться в ситуації, місто можуть втратити. Його захоплять терористи – “луганська міліція”. А далі  розташована пустеля аж до Харківської області. Тому як відбувається т. з. “демілітарізація” Борису Редіну дуже не подобається.
Реакція інформаційного сайту “Євромайдан Харків” висловлює свою повну підтримку маріупольцям, які розпочали безстрокову акцію. Виступає категорично проти фактично однобічної демілітарізації, а тим паче вірогідної “здачі” стратегічного міста Широкина, що відкриє ворогу шлях на Маріуполь! Хижака не можна годувати, бо він все рівно не зупиниться. Всі розуміють, що Донбас – це зовсім не остаточна ціль Путіна. Справжній мир для України наступить лише після Перемоги!

Маріуполь – це Україна!
Разом до Перемоги!
Слава Україні!

©   “Євромайдан Харків”, Сурен Кочарян

Відео сайту;

 

 

DSC00124 DSC00125 DSC00127 DSC00128 DSC00129 DSC00130 DSC00131 DSC00132 DSC00133 DSC00134 DSC00135 DSC00136 DSC00137 DSC00140 DSC00141 DSC00142 DSC00143 DSC00146 DSC00147 DSC00148 DSC00149 DSC00152 DSC00154 DSC00157 DSC00158

Залишити відповідь