Loading...

Напередодні Дня Святого Миколая в Харкові відбудуться благодійні заходи на підтримку дітей воїнів АТО

DSC02583

1 грудня 2015 року в Харківському кризовому інфоцентрі відбулась з приводу благодійних заходів у Харкові на підтримку дітей воїнів АТО, на яких виступатимуть Олег Скрипка («Воплі Відоплясова»), Руслана Лижичко та артисти студії «95-квартал». Спікери:  Тетяна Гайворонська — куратор комісії по збору інформації по потребам дітей, чиї батьки загинули в зоні АТО; Олег Головко — голова громадської спілки «Всеукраїнське об`єднання учасників бойових дій та волонтерів АТО»; Катерина Чернявська — волонтер; Оксана Борисенко — волонтер.
16 грудня 2015 року в Харкові за адресою: вул. Пушкінська, 90, у Палаці студентів Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого відбудуться два масштабні благодійні заходи:
13:00  – напередодні свята Святого Миколая — безкоштовне новорічне шоу для дітей, чиї батьки учасники, поранені, ті, що зникли без вісті та загинули в зоні проведення АТО. У програмі виступи кращих дитячих колективів Харкова та України, зокрема театр естрадної пісні “Віват”,  образцово-показова школа естрадного танцю  “Капітан Джексон”, театр танцю “Конфеті”, дві циркові студії, переможець талант шоу Євген Білозеров, та інші. Всього в концерті беруть участь  понад 15 колективів і виконавців.  Ведучий – самий юний заслужений артист України Аміран Абашидзе. Заплановані  привітання  Діда Мороза та Снігуроньки, подарунки, зустріч з Народною артисткою України Русланою Лижичко, лідером гурту «Воплі Відоплясова» Олегом Скрипкою та артистами студії «95-й квартал».
19:00 — благодійний новорічний концерт Руслани Лижичко, Олега Скрипки з групою «ВВ» та артистів студії «95-й квартал». Всі кошти, зібрані від продажу квитків, включно з гонорарами артистів, будуть передані на потреби неповнолітніх дітей, чиї батьки загинули в АТО. Розподілом зібраних коштів буде займатися спеціальна комісія, до якої будуть запрошені  громадські діячі, журналісти, представники державних структур та інші. Вже запросили до складу комісії вдову загиблого воїна.  В Україні не існує повного реєстру загиблих в АТО, тому пошуками інформації займалися волонтери. На сьогодні відомо про 200 родин, які обиралися за наступними критеріями: батько загинув в АТО,  діти (0 -18),  родина малозабезпечена, дитина потребує постійної медичної допомоги.
Організатори  – група харківських волонтерів та громадська спілка «Всеукраїнське об`єднання учасників бойових дій та волонтерів АТО». Концерти відбуваються за підтримки Адміністрації Президента України.
Основна ціль заходів – зробити кошик Святого Миколая повним для дітей, чиї батьки загинули в зоні АТО. Щоб її досягти, харків’янам  слід зробити не так вже і багато –  придбати квітки і заповнити залу. Волонтери також звертаються за допомогою до потенційних спонсорів – в ваших силах зробити дітей наших захисників щасливими! Не залишайтесь байдужими!

© “Євромайдан Харків”, Сурен Кочарян

Відео сайту:

DSC02584 DSC02588 DSC02590
DSC02597DSC02600 DSC02601

 

Залишити відповідь