Loading...

Під Києвом відбувся вишкіл «Вільних людей» на честь спецпідрозділу «Гарпун»

14355090_1108892812497980_3615672445794439530_n

Протягом трьох днів більше ста представників 17 областей України навчалися в таборі “Вільних Людей” – «Гарпун» на Київщині.
Досвідчені інструктори – бійці АТО, громадські активісти, політики та історики ділилися досвідом з учасниками, які опановували базові знання, необхідні кожній активній людині в умовах соціально-політичної кризи та військової агресії проти нашої держави.
За ці дні було викладено ряд спеціалізованих теоретичних лекцій: «Історія національно-визвольного руху: аналогії та приклади для сьогодення», «Сучасні реалії та мовне питання», «Вільні Люди: три роки боротьби», «Роль мережі «Вільні Люди» в умовах гібридної війни проти України».
«Думай глобально – дій локально» – таке гасло має взяти собі кожен активіст. В умовах гібридної війни, важкої економічно-соціальної ситуації, зумовленої військовою агресією та розграбуванням держави представниками Януковича, дій Кремля та його агентури в українському парламенті Україну може поглинути хаос.
«Для того, щоб унеможливити цей реванш та зберегти здобутки Революції Гідності, щоб сформувати надійний тил українській армії, яка захищає нас на східному кордоні, щоб оздоровити та очистити владу – громадське суспільство має бути відповідальним. Спільними зусиллями можна стабілізувати нашу державу та не допустити її руйнації», – зазначив Serhii Kuzan, співкоординатор мережі «Вільні Люди».
Також, учасники вишколу пройшли, практичний курс, підготовлений ветеранами російсько-української війни: «Поводження на масових заходах», «Забезпечення безпеки учасників вуличних акцій», «Дії на окуповані території».
Важливо, що окрім теоретичних лекцій відбулося й тренування з цивільного захисту під час бойових дій в місті. Інструктори та сапери на спеціально облаштованому полігоні створили відповідну реалістичну атмосферу, а учасники відпрацьовували навички спільної роботи з захисту населеного пункту.
«За ці три дні активісти провели своєрідне злагодження між осередками, стали монолітною командою. Перед нами постають нові виклики. Гідра реваншу та ворожої агентури й надалі намагається втілити свої руйнівні проекти в Україні. Тож перед нами багато роботи, зараз як ніколи маємо бути консолідовані та готовими до рішучих дій», – зазначив, під закриття табору, засновник та співкоординатор мережі «Вільні Люди» Андрій Левус.

Вільні Люди

 

Залишити відповідь