Loading...

Підтримаємо побратима Мартинова В`ячеслава на суді по наданню притулка в Україні у четвер 4 грудня о 14:30

2014-12-04-sud-MartynovВ`ячеслав Мартинов відомий нам по харківському Євромайдану. Він стояв з нами пліч о пліч усю зиму.

Повернувшись до себе на батьківщину до Краснодару провів дві акції. Перша – одиночний пікет в підтримку кримських в`язнів та проти анексії Криму. Друга це марш за федералізацію Кубані який закінчився так і не почавшись.

З точки зору України нібито нічого особливого, але з точки зору Росії це не аби який мужній вчинок. В результаті цих дій краснодарська прокуратура завела карну справу по статтям екстремізм та сепаратизм. І тепер йому в разі повернення до Росії є загроза опинитися за гратами аж до десяти років.

Для того щоб цього не трапилось йому треба отримати політичний притулок. Раніше міграційна служба України відмовила йому навіть в оформленні документів, чим поставила під загрозу розправи путінського режиму над В`ячеславом.

Це рішення міграційної служби буде оскарженно в харківському окружному адміністративному суді за адресою Мар`їнська вулиця будинок 18 в четвер 4 грудня 2014 року о 14:30.

Потрібна наша підтримка для того що б у суді розуміли що в місті є люди, яким не байдужа доля В`ячеслава.

Залишити відповідь