Loading...

Прес-конференція громадських активістів, присвячена майбутній позачерговій сесії Харківської міської ради, питанням, пов’язаним з закритістю комунальних підприємств і кримінальними справами, порушеними проти їх керівництва, та боротьбі з незаконною вирубкою зелених насаджень в Харкові. Харківський кризовий інфоцентр, 09.07.2015

pres_konf_9_07-15

9 липня 2015 року в Харківському кризовому інфоцентрі відбулась прес-конференція присвячена майбутній позачерговій сесії Харківської міської ради. Також обговорювались питання, пов’язані з закритістю комунальних підприємств і кримінальними справами, порушеними проти їх керівництва, та боротьбі з незаконною вирубкою зелених насаджень в Харкові.  Спікери – депутат Харківської міської ради Дмитро Маринін, активісти Громадської Варти Харків Валентин Бистріченко та Тетяна Пасинок.
На адресу 65 комунальних підприємств було відправлено депутатські запроси з проханням надати фінансову звітність, – повідомив Дмитро Маринін. В результаті, на 8 липня, письмово відмовили 34 підприємства, не відреагували – 19. Всі терміни вже збігли і  депутат був змушений звернутися до керівника міської міліції.
Вже порушені кримінальні справи проти низькі КП, найодіозніші з яких “Жилкомсервіс”, “Парк Горького”. Проводяться всі необхідні заходи, які скоро покажуть справжнє обличчя “мера – господарника”. Багато корупційних схем існує на сьогодні за участю міської влади. Дуже багато скарб існує на КП “Центр поводження з тваринами”. справжня назва якого шкуродерня.  Стосовно посадових оcіб цього підприємства також порушено кримінальну справу.
Питання вирубки зелених насаджень співробітниками КП без відповідних документів підняв Валентин Бистріченко. Спроба отримати пояснення від їх керівництва, зокрема у сумнозвісного Нехорошкова, стикалось   з зачиненими броньованими дверима. Як розповіла Тетяна Пасинок, в кабінеті Нехорошкова знайдені документи про виділення 9 млн. грн. на вирубку аварійних дерев, які насправді залишається на своїх містах.
Все це корупційні схеми Кернеса, зазначив Валентин Бистріченко: “вирубають дерева без документів, вбивають тварин без документів. Якщо люди не відреагують – почнуть стріляти нас! Нам вже погрози поступають.”
Як нагадав Дмитро Маринін, нещодавно вітка дерева впала на на молоду маму, яка зазнала значних ушкоджень, ліфт задушив хлопця, дівчина випала із незаскленого вікна. Такі покидьки, як Нехорошков усю відповідальність переклали на самих постраждалих чи їх родичів. Тому разом з Громадською Вартою, продовжив депутат, ми беремо на контроль хід порушених кримінальних справ.
Повістка дня запланованої на 10 липня позачергової сесії Харківської міської ради з’явилась лише сьогодні. 4 питанням поставлено розгляд звернення голови Харківської облдержадміністрації до Кернеса про визнання Росію країною – агресором. Сам Дмитро Маринін два рази подавав свій проект рішення, аналогічний запланованому на позачерговою сесію. Було також два письмових звернення.  Сьогодні Кернес робить спробу домовитись через загрозу судового покарання. Втрата посади міського голови для нього смерті подібно. Якщо “смотрящий” втрачає влив, він стає непотрібний своїм босам. Тому, на думку депутата, скоріш за все буде ухвалено схвальне рішення з цього питанню. Але він буде вимагати поіменного голосування. Валентин Бистріченко запросив всіх активістів і небайдужих громадян на завтрашню сесію*.
Як заявили учасники прес-конференції, не зважаючи на підсумки сесії,  жодних домовленостей чи компромісів між громадськими активістами і міським головою, який несе безпосередню відповідальність за організацію “тітушек” і побиття майданівців минулого року неможливі. Ми ніколи це не забудемо! Ніколи не будемо домовлятися з “уркою”.  Не сідайте грати в карти з шулером!

Гепу на нари!
Слава Україні!

© “Євромайдан Харків”, Сурен Кочарян

 

Відео “Накипело Live”:

https://www.youtube.com/watch?v=Hc8tDzVubTc

 

* Завтра, 10 липня 2015 року, відбудеться позачергова сесія Харківської міської ради. В повістці дня питання про визнання Росії країною – агресором. Відповідне звернення до міського голови направив голова Харківської обласної державної адміністрації Ігор Райнін. Це вже не перша спроба домогтися ухвалення цього важливого рішення. Але дотепер це питання навіть не було включено у повістку дня, через сепаратистську позицію Кернеса.
Харківська громада іде на засідання, щоб допомогти міській раді ухвалити вірне патріотичне рішення! Закликаємо усіх небайдужих громадян приєднатися до нас!
Збір активістів на Майдані Конституції перед приміщенням міськради о 11-30. Початок сесії о 12-00.
Разом до Перемоги!
Слава Україні!

Харків без Гепи. Антигепін

Залишити відповідь