Loading...

Презентація книги Надії Савченко «Сильне ім’я Надія». Харків, 20.04.2016

Віра Савченко

20  квітня 2016 року в Харківському кризовому інфоцентрі презентували книгу української льотчиці Надії Савченко «Сильне ім’я Надія». Презентацію проводила сестра Надії Віра Савченко, яка робила ілюстрації до кожного розділу.
Свою автобіографічну книгу льотчиця почала писати після 40 днів голодування. Вона передавала рукописи сестрі. Книга включила в себе розділи: «Війна», «Полон», «Угон», «Тюрма», «Голод в тюрмі і поза нею», «Сильне ім’я Надія», «Армія. Початок »,«Ірак», «Списано льотчик «недольтчик», «Не знаючи броду, не лізь у воду, або гниле болото Броди», «Майдан», «Крим. АТО – початок », «Рикошет».
Надія Савченко написала книгу «Сильне ім’я Надія», щоб розвіяти міфи. «У книзі вона багато про себе розповідає. Надя ніколи не планувала писати, але тоді вона просто не могла дожити. Тому вирішила таким чином розповісти правду ».
Віра Савченко розповіла, що везла в Росію дві пачки книг, але на російському кордоні прикордонники їх вилучили. «У цей момент я зрозуміла, що зараз ще одна Савченко сяде».
Дівчину тримали на кордоні 15 годин. Всі 24 книги вилучили, і співробітники ФСБ заявили, що перевірять їх на екстремізм. Крім того, прикордонники вилучили тетраді із зображенням Дмитра Яроша, а конверти, які Віра везла сестрі перевірили на радіацію.
Під час презентації книги «Сильне ім’я Надія», сестра Надії Савченко Віра розповіла в якому стані українська льотчиця. «Поки Надя припиняє ці мітинги і просить, щоб я приїхала і привезла суміші, на яких виходять з голодування», – сказала Віра. Також додала, що у російської заручниці присутній стриманий оптимізм. «Голод – це її зброя, а не засіб викликати тулилося», – підкреслила сестра Надії.
Вчорашній  (19.04.2016) дзвінок президента вона прокоментувала так: «Вона рада, що на такому рівні додзвонюються влади держави. Говорили з президентом довго і було таке відчуття, наче це не президент їй подзвонив, а вона йому ».
Вона також вважає, що те, що президент умовив Надю припинити голодування значить, що для звільнення українки потрібно більше часу. Президент зауважив, що все залежить і від настрою глави російської держави Володимира Путіна.
«Зустріч з президентом оцінюю стримано позитивно. Я рада що він бере поправку на Путіна, тому що раніше заявляли про звільнення в односторонньому порядку, а такі заяви дратують ту сторону і обмін затягується », – каже Віра Савченко.
Частина грошей, виручених з продажу книги Надії Савченко «Сильне ім’я Надія», передали родичам українця, якого незаконно утримують в російській в’язниці. Іншу частину направлять в благодійний фонд. За словами Віри Савченко екземпляри книги є у президента Литви Далі Грібаускайте та багатьох українських політиків. Всього тираж книги – 10 тисяч примірників.

Харьковский Кризисный Инфоцентр

Фото – Игорь Лептуга

Джерела:
http://civilforum.com.ua/infotsentr/5777-silnoe-imya-nadezhda-sestra-savtchenko-prezentovala-v-kharkove-knigu-lettchitsy-video.html
http://civilforum.com.ua/infotsentr/5778-kniga-savtchenko-rodilas-tchtoby-razveyat-mify-o-lettchitse-video.html
http://civilforum.com.ua/infotsentr/5779-golodovka-eto-ee-oruzhie-vera-savtchenko-o-sestre.html
http://civilforum.com.ua/infotsentr/5780-dengi-s-prodazhi-knigi-savtchenko-peredali-rodstvennikam-ukraintsa-arestovannogo-rf.html

Фотозвіт – http://civilforum.com.ua/fotogalereya/photolist/?album=15121

Відео Накипело Live: 

Залишити відповідь