Loading...

Суд над терористами або як терорист може стати невинним політичним в’язнем? Увага упоротим бандерофілам і недожурналістам!

2016-10-31У понеділок 31 жовтня 2016 року об 11:30 у фрунзенському суді відбудеться засідання по факту терористичного акту 22 лютого 2016 року біля Палацу Спорту в результаті якого загинуло чотирі людини, та декілька поранено.

Цікаво, що очікують обвинувачені в тероризмі які заявляють:
“Обвиняемый Тетюцкий огласил заявление об изменении меры пресечения. В обосновании были использованы такие аргументы как «общественный интерес к нашему содержанию под стражей раздувается незначительной частью населения, которые являются упоротыми бандерофилами, недожурналистами» … «на скамье подсудимых находятся невиновные противники вооруженного переворота и псевдопатриотов» и т.д.”

Можливо вони хочуть сказати що вони ніякі не терористи та діяли з політичних мотивів і їх пора відпускати додому? А може ще й нагороду їм дати за те що підірвали протипіхотну міну проти мирної демонстрації? Бранці совісті…

2016-10-31-mapaАле дивлячись з тогу що відпустили Александровську та багато кого з активних учасників так званої “русской весны” то можна очікувати чого завгодно. Можливо я неправий, але ж все таки…

Схоже судовий процес затягнувся та підзабувся, треба прийти та нагадати що ми не забули!

2016-10-31-g

Залишити відповідь