Loading...

В Харкові презентували новий реабіілітаційно-ротаційний центр для воїнів АТО. 21.08.2015

DSC01171

21 серпня 2015 року в Харківського кризового відбулась прес-конференція, присвячена організації реабілітаційно-ротаційного центру для воїнів АТО. Спікери: Олег Ширяєв – командир роти Східний Корпус, Олександр Горбатенко – голова громадської організації Східний Корпус, Руслан Шанідзе – боєць батальйону “Айдар”, Віталій Янов – помічник народного депутата Олега Петренко.
Реабілітаційно-ротаційний центр для воїнів АТО, що найближчим часом відкриється в Харкові, буде надавати юридичну, психологічну, оздоровчу, та іншу необхідну допомогу нашим захисникам, які прибувають на ротацію. Людина, яка приїхала з зони бойових дій має відчувати себе комфортно. В планах організаторів співробітництво з Центром зайнятості, вже є домовленість з навчально-виробничим комбінатом.
Необхідність в створенні такого центру стала відчуватись також і тому, що в зоні АТО багато тих, хто раніше багато мешкав в Донецьку, в Луганську, в Криму. Зараз їм не має куди їхати. В Східному Корпусі, якій в основному складається з харків’ян, є такі бійці, які мешкають на базі.
Основним пріоритетом в нашій державі, на думку Олега Ширяєва, мають бути її захисники, реабілітації яких слід приділяти значну увагу!
Східний Корпус закликав усі патріотичні організації Харкова до координації зусиль в організації центру. В свою чергу, начальник штабу 15 запасного батальйону ДУК (Правий Сектор) Сергій Бистров підтримав організаторі в їх планах і висловив готовність приєднатися до нового проекту.

© «Євромайдан Харків», Сурен Кочарян

Залишити відповідь