Loading...

22 лютого – що це за дата для Харкова?

Що для нас 22 лютого? Я за присвоєння ім'я Данила Дідика школі 11

Чому ми знову збираємося в цей день поруч із місцем де встановлений пам’ятний знак поблизу Палацу Спорту? О 13:00 22.02.2018 р.
1456164582-3502
22 лютого 2015 року терористи підірвали протипіхотну міну та вбили чотирьох патріотів України. Це трапилося під час ходи на знак того що Харків це Україна. Публікація-оголошення про захід 22.02.2015 р. euro.kharkiv.ua/?p=5729
Так виглядало оголошення вийти 22 лютого 2015 року до Палацу Спорту у Харкові
А також відзначення того що рівно рік тому, 22 лютого 2014 року саме харків’яни зірвали плани кремля розірвати Україну на шматки. Там було заплановано оголошення відокремлення від Києва. Але не відбулося, бо десятки тисяч харків’ян вийшли та зірвали ці плани.
Заклик вийти 22 лютого 2014 року до Палацу Спорту у Харкові

Те що було задумано відтворює формулювання резолюції того зірваного з’їзду, особисто я звернув на ці пункти:

Областным, районным советам и Севастопольскому городскому совету, Верховному Совету АР Крым – отозвать делегированные органам государственной исполнительной власти полномочия.

Обращаемся к вооруженным силам Украины: оставаться на местах дислокации, обеспечить сохранность складов с оружием и боеприпасами и военной техникой. Не вмешиваться в противостояние и конфликты.

Практично саме таким чином було проведено анексію Криму та окупацію Донбасу.

Не вистачало там тільки виступу Януковича із запрошенням – “Путін введи войска” і ситуація склалася б дуже важко. Там звучали слова залякування та нагнітання ситуації в залі. Фактично йшла інформаційна підготовка та створення юридичного підгрунтя до розколу України згідно планам Кремля. Але Янукович не з’явився, мабуть було страшно йому, та й інші ведучі з’їзду просто втекли з нього.

Ми тоді зірвали ці плани і через рік вони помстилися.

Це зараз вийти на вулицю з українським прапором просто та небезпечно, в ті часи що б це зробити треба було мати громадянську мужність. Це звучить якось незрозуміло, але тоді це було реальністю.

У ті дні ми публікували:
Що насправді відбулося у Харкові 22 лютого 2014 і чому це дуже важливо?
Але сталося непоправне
Річниця вигнання Януковича в Харкові. 22.2.2015. “Рік тому вигнали Бандюковича – цього року виженемо Путлера! Мітинг біля Палацу Спорту. Кривавий теракт на початку Ходи.
Памятный знак погибшим 22 февраля 2015 года возле дворца спорта.

Вічна пам’ять патріотам України які віддали своє життя 22 лютого 2015 року.
Фото загиблих під час теракту 22 лютого 2015 року Данило Дідик, Микола Мельничук, Вадим Рибальченко, Ігор Толмачов

Вважаю за необхідне підтримати рішення надати ім’я юного патріота Данила Дідика школі в якій він вчився. Цього прагнуть ті хто ним вчився.

За для цього створена петиція на сайті міськради Присвоїти ім’я патріота, громадського активіста Данила Андрійовича Дідіка ЗОШ № 11

Прошу усіх підтримати цю петицію та увіковічити ім’я Данила Дідика.
Також варто не забути та вшанувати світлу пам’ять Миколи Мельничука, Ігоря Толмачова та Вадима Рибальченка.

ГЕРОЯМ СЛАВА

Залишити відповідь