Loading...

У Харкові відбувся перший в Україні в умовах воєнного часу джазовий фестиваль.

У Харкові відбувся перший в Україні в умовах воєнного часу джазовий фестиваль.

27 серпня 2022 року в Харкові відбувся перший в Україні в умовах воєнного часу джазовий фестиваль.
Організатори: “Імпровізація — музика українського фронтіру!
400 років Харків і мешканці Слобожанщини мужньо стоять на захисті свободи, розбудовуючи міста та створюючи модерну культуру, яка завжди спрямована у майбутнє. Ми — українці, яких небезпека життя на кордоні з непередбачуваним надихає на динамічний розвиток і надає додаткових сенсів нашому буттю. Ми вчимось кожного дня, а баланс між навичками планування та мистецтвом імпровізації дозволяє нам краще та чіткіше формувати візію нової України. Ми — українці фронтіру, і наша музика така ж сама.
Вітаємо на першому українському джазовому фестивалі в умовах війни!”

Учасники:
Serhiy Davydov
Skhid OPERA Kharkiv ORCHESTRA
Yan-Vedaman & Serhiy Davydov
Yan-Vedaman feat.Katya Khrapova
JAZZ & OPERA
Спеціальний гість — Max Rozenfeld.

Володимир Чистилін: Харків продовжують обстрілювати, але це не заважає Залізобетонному місту чинити мистецький опір. Десь поряд лунали вибухи, але перший український джазовий фестиваль в умовах війни пройшов блискуче. Чого вартий лише неперевершений Сергій Давидов, який став родзинкою Kharkiv FRONTIER JAZZ Fest.”
Василь Щепакін: “Їду з першого у воєнному Харкові й у воєнній Україні джазового фестивалю “Kharkiv FRONTIER JAZZ Fest”, головним героєм якого був мій давнішній однокашник, чудова талановита людина Сергій Давидов. Не досидів, на жаль, до кінця, бо нічим би потім не добрався додому. Але все одне – море позитивних вражень!!! Харків живе, Харків творить!!!”

Світлина: Василь Щепакін.