Loading...

Як нам дісталася Незалежність

Як нам дісталася Незалежність

Хтось каже що Незалежність нам дісталася дарма, подарували.
Але чи це так?

Хто і чому нам нав’язує наратив подарованої незалежності, задумайтесь.

Так ось, незалежність ми втрачали поступово сторіччями у кривавих битвах, також поступово і в знову у кривавих битвах ми її повертаємо.

Я б відлік повернення незалежності почав би з часів Мазепи, адже на так просто москва його люто ненавидить, він перший хто похитнув над нами їх владу. Всіх хто був за незалежність України від царів називали мазепинці, а Мазепу навіть піддали анафемі.

Потім минали сторіччя і неспокійно було на наших землях, царі нищили як могли навіть саму згадку про українство.

Сторіччя тому посипалася російська імперія в результаті боротьби за визволення народів та першої світової війни.

Створення УНР та збройна боротьба за незалежність, подвиг Крутян створили можливість для визнання України як держави і повне поглинання москвою стало не можливим. Виникла страшна для москви постать Петлюра і всіх хто проти їх панування над Україною стали називати петлюрівці. Тому і виник радянський союз у якому москва вигадала як знищити українців створюючи штучні голодомори, та проводячи безліч репресій з розстрілами.

Були Махно і Холодний яр, потім були безліч збройних повстань імена людей котрих нам невідомі. Була друга світова і боротьба УПА за незалежність, постала нова постать Бандери і тих хто за незалежність України московити почали називати бєндєравцамі.

Потім виникали постаті Стуса, Симоненка та багато інших котрих вони лютого ненавидили та вбивали.

В результаті всіх минулих подій та протиріччя з Заходом розпався радянський союз.

москва дуже болюче сприйняла цю нову реальність і врешті решт не погодилася з нею створивши череду війн навколо своїх кордонів, купу фільмів та книг що підтримували це та готували населення перетворюючи його у керовану на будь що біомасу.
І ось, коли вони не змогли досягти своїх цілей не шляхом зміни влади в Україні, ні просуванням своїх наративів що мали змінити наші настрої на їх користь, вони почали відгризати у нас землю частками. Роблячи болючі рани на тілі України та вприскуючи отруту вони тільки нас гартували, у відповідь ми почали будувати сучасну боєздатну армію та створювати величезний резерв людей здатних взяти в руки зброю і дати відсіч.
І ось, півроку тому, 24.02.2022 року вони повномасштабно вторглися на нашу землю розпочавши саму криваву та жорстоку в історії людства війну після другої світової з застосуванням самої сучасної зброї та всього чого тільки можна крім ядерної зброї руйнуючи наші міста, вбиваючи мирних людей.

Цей виклик ми сприйняли так що це стало цілковитою несподіванкою як для них так і для всього світу.

Ми не тільки встояли, ми почали бити їх, та бити так що вони почали втрачати захоплене. І зараз вже у світі не стоїть питання чи втримається Україна, зараз стоїть питання скільки протримається росія.

І головне, що таке незалежність і який шлях до неї будуть знати люди всієї України. Адже ця агресія включила в боротьбу за незалежність мільйони нових людей.

Так що наша незалежність нам не подарована, вона нами виборена у боротьбі що тривала сторіччями і гаряча фаза якої триває просто зараз.

І неможливо не подякувати Нікіті Титову за такий чудовий постер.

https://www.facebook.com/story.php?story_fbid=pfbid026eXJHwmBxT8FE4ytpvRB9qAKE1QdPgdF3E3ubWNz9jS8iEWhVENki7yvHw9oiU8sl&id=100001714917168&m_entstream_source=permalink